Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 39 - STRESZCZENIE. Czy na Ursusie wybuchnie strajk? [16.05]

09.05.2021 21:18
Stulecie Winnych - kadr z serialu
fot. Damian Hornet/TVP/East News

Streszczenie 39. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 39. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych", odcinek 39 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 39. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 39 - streszczenie

Streszczenie 39. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Andzia i Ania marzą o powrocie Stasia i Ewy. Mania z przerażeniem przygląda się działaniom politycznym Ryszarda. Boi się, że mężowi może stać się coś złego.

Niezadowolenie robotników z Ursusa stale rośnie. Jedynym skutecznym rozstrzygnięciem problemu, może być tylko wybuch strajku.

Winnych dręczy sprawa z przeszłości. Ania rozważa wyjawienie Mani dawno skrywanej tajemnicy. Martwi się jednak, że siostra może jej tego nigdy nie wybaczyć. Niepokoi się, że raz wyjawiona prawda może na zawsze zburzyć szczęście całej rodziny.

"Stulecie Winnych", odcinek 39 - gdzie i kiedy oglądać?

39. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w niedzielę 16 maja 2021 roku o godzinie 20:15 na kanale TVP 1

Aktorzy, którzy zmienili nazwiska. Jest ich naprawdę sporo

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl