Zamknij

"Stulecie Winnych": hit TVP powróci z 4. sezonem! Kiedy premiera?

14.05.2021 15:24
"Stulecie Winnych": hit TVP powróci z 4. sezonem! Kiedy premiera?
fot. Damian Hornet/TVP/East News

"Stulecie Winnych" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali ostatnich lat. Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów tytułowej familii - produkcja TVP otrzymała zamówienie na 4. sezon. Kiedy premiera nowych odcinków?

"Stulecie Winnych" powróci! 3. sezon hitu TVP zakończy się w ten weekend, a my już wiemy, że nie pożegnaliśmy tytułowej rodziny na zawsze. Co wiemy o 4. sezonie "Stulecia Winnych"?

"Stulecie Winnych" - powstanie 4. sezon 

"Stulecie Winnych" to serialowa ekranizacja książkowej sagi autorstwa Ałbeny Grabowskiej. Produkcja okazała się wielkim przebojem, zyskując dużą popularność i przychylność widzów. Z sezonu na sezon serial TVP cieszył się coraz większą ilością odbiorców, nic zatem dziwnego, że zdecydowano się na realizację kolejnej serii.

4. sezon "Stulecia Winnych" powstanie, a dobre wieści przekazali przedstawiciele TVP. Ujawniono również, że nowe odcinki zadebiutują na antenie Jedynki w 2022 roku. Dokładna data premiery nie jest obecnie znana. Nie ujawniono również szczegółów fabularnych oraz ewentualnych zmian castingowych.

RadioZET.pl/TVP