Zamknij

"Sukcesja": Adrien Brody dołączył do obsady 3. sezonu. W kogo się wcieli?

06.05.2021 14:23
Adrien Brody w Sukcesji 3
fot. WingNut Films / Big Primate Pictures/Collection Christophel/East News

W trzecim sezonie serialu "Sukcesja" pojawi się nagrodzony Oscarem gwiazdor, Adrien Brody. Kogo zagra i kiedy będziemy mogli zobaczyć go w serialu HBO?

Adrien Brody dołączył do obsady 3. sezonu "Sukcesji". Zdobywca Oscara za rolę Władysława Szpilmana w "Pianiście" jest kolejną gwiazdą, która pojawi się w słynnym serialu HBO. Parę dni wcześniej ogłoszono, że zagra w nim Alexander Skarsgard.

"Sukcesja": Adrian Brody w obsadzie 3. sezonu. Kogo zagra?

Trzeci sezon serialu  "Sukcesja" pokaże konsekwencje wydarzeń, które rozegrały się w finale sezonu poprzedniego. Po tym, jak Logan Roy wpadł w zasadzkę swojego syna Kendalla, będzie starał się nawiązać nowe sojusze - zarówno te rodzinne, jak i polityczne oraz finansowe. Narastające napięcia niechybnie będą prowadziły do wojny domowej w rodzinie Royów.

Adrien Brody ma pojawić się w serialu gościnnie, jednak jego postać będzie miała kluczowe znaczenie dla fabuły. Jak podaje Deadline, Brody wcieli się w Josha Aaronsona, miliardera, aktywistę i inwestora, który odegra istotną rolę w wojnie o własność Waystar.

"Sukcesja" - Kiedy premiera 3. sezonu?

"Sukcesja" jest jednym z najczęściej nagradzanych, aktualnie trwających seriali. W 2020 roku produkcja zdobyła 2 Złote Globy i 7 nagród Emmy, w tym dla najlepszego serialu dramatycznego. Za sukcesem serialu stoi Jesse Armstrong - jego twórca, showrunner i producent wykonawczy. W stałej obsadzie znajdują się Brian Cox, Jeremy Strong, Hiam Abbass, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, Natalie Gold, Rob Yang i Peter Friedman.

Zdjęcia do 3. sezonu "Sukcesji" właśnie trwają. Oficjalna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, jednak wiadomo już, że nowych odcinków możemy spodziewać się jesienią 2021 roku.

RadioZET.pl/Deadline