Zamknij

Alexander Skarsgard w obsadzie 3. sezonu "Sukcesji". W kogo się wcieli?

04.05.2021 08:50
Alexander Skarsgard w obsadzie 3. sezonu "Sukcesji". W kogo się wcieli?
fot. Sundholm Magnus/action press/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Alexander Skarsgård powraca do HBO. Szwedzki aktor dołączył do obsady 3. sezonu "Sukcesji". Co wiemy o jego roli? Szczegóły poniżej.

Alexander Skarsgård to popularny szwedzki aktor, znany głównie z "Czystej krwi" i hollywoodzkiej produkcji "Tarzan: Legenda", gdzie wcielił się w tytułowego bohatera. Teraz Skarsgård zachwyci nas w 3. sezonie "Sukcesji", który zadebiutuje już za kilka miesięcy.

"Sukcesja" - Alexander Skarsgård w obsadzie 3. sezonu

3. sezon "Sukcesji" opowie o nadchodzącej wojnie domowej rodziny Royów. Po tym, jak w finale poprzedniej serii Logan wpadł w zasadzkę Kendalla, postara się o zawiązanie nowych sojuszy. To jednak nie będzie takie proste.

Serwis Deadline podał do wiadomości, że Alexander Skarsgård wciel się w rolę Lukasa Matssona - odnoszącego sukcesy i niezwykle konfrontacyjnego założyciela i dyrektora generalnego technologicznej firmy.

Angaż do "Sukcesji" oznacza dla Skarsgårda wielki powrót na łono HBO. Wcześniej aktor wystąpił bowiem w "Wielkich kłamstewkach" u boku Nicole Kidman i Reese Witherspoon. Za swoją rolę zgarnął wówczas wiele statuetek, w tym nagrodę Emmy, Critic's Choice i Złoty Glob.

"Sukcesja" - kiedy premiera 3. sezonu?

Na obecną chwilę nie ujawniono dokładnej daty premiery 3. sezonu "Sukcesji". Wiemy natomiast, że zdjęcia wciąż trwają, a debiutu możemy spodziewać się jeszcze jesienią 2021 roku. W rolach głównych powrócą Brian Cox, Jeremy Strong, Hiam Abbass, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, Natalie Gold, Rob Yang i Peter Friedman.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Deadline.com

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.