Zamknij

Aktorzy "Sukcesji" wracają na plan. Kiedy premiera 3. sezonu na HBO?

23.11.2020 13:42
Sukcesja
fot. Materiały prasowe HBO

"Sukcesja" to jeden z najważniejszych seriali HBO ostatnich lat. Wiadomo już, co dalej z 3. sezonem "Sukcesji". Kiedy możemy się spodziewać nowych odcinków?

"Sukcesja": aktorzy wracają na plan. To kolejny serial HBO, który miał niemałe problemy z powodu pandemii koronawirusa. Gwiazdy związane z produkcją długo nie mogły wrócić na plan. Okazuje się, że nowe odcinki zostaną wreszcie nakręcone. Tak podał Alan Ruck, który wciela się w Connora Roya.

Zobacz także: HBO GO pozbywa się wielu tytułów z platformy. Zniknie kilka hitów [LISTA]

"Sukcesja": aktorzy serialu HBO wracają na plan

3. sezon serialu "Sukcesja" jest zapowiadany od miesięcy. Niestety, jest to kolejna produkcja, która natrafiła na problemy z powodu pandemii koronawirusa. Aktorzy przez cały ten czas nie mogli wrócić na plan, bo nie pozwalały im na to obostrzenia. Alan Ruck, czyli serialowy Connor, wygadał się jednak, że producentom udało się dopasować formułę serialu do reżimu sanitarnego. 

Z tego, co wiadomo zdjęcia na planie "Sukcesji" mają się rozpocząć jeszcze w listopadzie 2020 roku. Wstępnie mówiono, że wydarzy się to w połowie miesiąca, jednak na ten moment nikt z osób związanych z produkcją, nie skomentował, kiedy dokładnie.

"Sukcesja": kiedy 3. sezon trafi na HBO?

3. sezon "Sukcesji" nie ma jeszcze wyznaczonej konkretnej daty premiery. Twórcy zakładają, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to serial trafi na HBO w 2021 roku.

Zobacz także:  James Bond już niedługo na HBO GO. Które filmy pojawią się na platformie? 

RadioZET.pl/Naekranie.pl