Zamknij

Joseph Gordon-Levitt zagra szefa Ubera. O czym będzie serial "Super Pumped"?

25.05.2021 11:56
Joseph Gordon-Levitt
fot. Jordan Strauss/Invision/AP/East News

W nadchodzącym serialu stacji Showtime pod tytułem "Super Pumped" wystąpi Joseph Gordon-Levitt. Aktor wcieli się w byłego szefa Uber Technologies.

Joseph Gordon-Levitt dołączył do obsady serialu "Super Pumped". Produkcja opowie o biznesmenach, którzy wpłynęli na zmianę świata. Jednym z bohaterów będzie były szef Uber Technologies.

"Super Pumped" - Joseph Gordon-Levitt jako szef Ubera

Jeszcze do niedawna biznesowych geniuszy związanych z branżą wykorzystującą nowe technologii było jedynie kilku. Obecnie jest ich wielu i stają się coraz bardziej rozpoznawalni, ponieważ wpływają na to, jak wygląda nasze codzienne życie. Należy do nich szef firmy, która zrewolucjonizowała usługi transportowe.

Jak podaje portal comingsoon.net, Joseph Gordon-Levitt w powstającym serialu "Super Pumped" wcieli się w Travisa Kalanicka - jednego z szefów Ubera. Produkcja będzie antologią poświęconą historiom ze świata biznesu, które zmieniły kulturę. Tematem pierwszego sezonu będzie Uber - aplikacja, służąca do zamawiania usług transportu samochodowego poprzez kojarzenie pasażerów z kierowcami z niej korzystającymi.

Historia powstania Ubera zostanie oparta na bestsellerowej książce "Super Pumped: The Battle for Uber" Mike'a Isaaca, który będzie współpracował przy serialu jako producent wykonawczy wraz z Beth Schacter, Paulem Schiffem, Stephenem Schiffem i Allyce Ozarski. Shworunnerami, scenarzystami i reżyserami serialu zostali natomiast Brian Koppelman i David Levien znani z serialu "Billions". Zajrzymy więc za kulisy powstawania Ubera oraz zobaczymy wzloty i upadki Doliny Krzemowej. Serial pokaże też ostateczny upadek pierwszego dyrektora generalnego i współzałożyciela firmy Uber, Travisa Kalanicka, który został usunięty w wyniku zamachu stanu w zarządzie.

Amy Israel - przedstawicielka stacji Showtime, skomentowała obsadzenie Gordona-Levitta w roli Kalanicka.

Joseph Gordon-Levitt jest niezwykle inteligentnym i charyzmatycznym aktorem, uosabiającym urok i nieprzewidywalność. Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy, jak wcieli się w Travisa Kalanicka, błyskotliwego i kontrowersyjnego dyrektora generalnego, którego ambicja i lekkomyślna chęć zagroziły przedsięwzięciu, które był zdeterminowany zbudować za wszelką cenę. Jesteśmy też niezwykle podekscytowani, że możemy współpracować przy kolejnym serialu z Brianem Koppelmanem, Davidem Levienem i Beth Schacter, którzy zawsze dostarczają prowokacyjne i zabawne tytuły, napędzające rozmowy na temat naszej kultury.

Zapowiada się więc niezwykle interesujący tytuł.

"Super Pumped" - kiedy premiera?

Na razie nie zdradzono, kiedy serial "Super Pumped" zadebiutuje na antenie Showtime. Prawdopodobnie nie wcześniej niż w roku 2022. Gordon-Levitt występuje obecnie w serialu platformy Apple TV+ pod tytułem "Mr. Corman".

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

RadioZET.pl/comingsoon.net