Zamknij

„Święty” – odcinek 58 – streszczenie. Kordas chce się zemścić [27.10]

20.10.2020 17:23
„Święty” – odcinek 58 – streszczenie. Kordas chce się zemścić [27.10]
fot. TRICOLORS/East News

Streszczenie 58. odcinka serialu "Święty" znajdziecie poniżej. Czy plan zemsty Kordasa się powiedzie? Przeczytajcie streszczenie 58. odcinka serialu "Święty", nowego hitu ramówki telewizji TV4.

"Święty", odcinek 58 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Święty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 56. odcinek serialu "Święty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Święty”, odcinek 58 – streszczenie epizodu

Streszczenie 58. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Kordas, chcąc się zemścić na Michale, wprowadza w życie skomplikowany plan. Wykorzystuje łatwowierność Tomka, oferując mu współpracę. Żona mężczyzny jest wniebowzięta z nowej, uczciwej pracy męża. Nie wie jednak, że Kordas będzie chciał kupić myjnię, na której pracuje mężczyzna i sprezentować ją Luizie.

Gospodyni ma dość krzyków na plebanii. Kupuje więc miernik hałasu, aby udowodnić księdzu, że swoimi krzykami podwyższa jej poziom stresu. Kiedy już wygarnia księdzu, wspomina, że popiera pomysł Lucjana, by redakcja jego gazety znajdowała się w kancelarii proboszcza. W trakcie kłótni na plebanię przybiega bezpański pies. Cała trójka nie wie co z nim zrobić.

Michał, zgodnie z radami Białacha, szykuje się na randkę z „Czarną”. Czy zrobi na niej dobre wrażenie, czy znowu zapomni języka za zębami?

 „Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także: Od nowa - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać online w HBO? [ZWIASTUN, OBSADA] 

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl