Zamknij

„Święty” – odcinek 63 – streszczenie. Luiza zeznaje w sprawie kradzieży [4.11]

29.10.2020 10:31
„Święty” – odcinek 63 – streszczenie. Luiza zeznaje w sprawie kradzieży [4.11]
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Streszczenie 63. odcinka serialu "Święty" znajdziecie poniżej. Luiza zeznaje w sprawie kradzieży. Przeczytajcie streszczenie 63. odcinka serialu "Święty", nowego hitu ramówki telewizji TV4.

"Święty", odcinek 63 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Święty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 63. odcinek serialu "Święty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

Święty”, odcinek 63 – streszczenie epizodu

Streszczenie 63. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Przyczyna porwania chomika zostaje wyjaśniona. Powody, dla których docent Topolski postanowił ukraść zwierzę, jeżą jednak włos na głowie Jolanty. Lucjan z księdzem muszą obmyślić, jak wybrnąć z niezręcznej sytuacji.

Tymczasem w sprawę angażuje się Żbikowski, który chce ustalić szczegóły dotyczące kontrowersyjnego przedmiotu, znalezionego na plebanii.

Luiza przedstawia policji swoją teorię na temat włamania i kradzieży laptopów z firmy ojca. Czy jej słowa wystarczą, by uniewinnić Michała?

Dziewczyna wpada także na nowy pomysł na polepszenie przychodów na myjni. Prosi „Czarną” o pomoc.

W tym czasie Białach udaje się na badanie do doktor Laury. Mężczyzna celowo elegancko się ubiera, by zrobić wrażenie na lekarce. Plan wypala. Kobieta po wizycie oferuje Białachowi wspólny spacer.

 „Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także: „Doktor Quinn”: Jane Seymour ponownie spotkała się z ekranowym kochankiem.

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl