Zamknij

„Święty” – odcinek 54 – streszczenie. Ktoś zatruwa wody gruntowe [20.10]

15.10.2020 12:10
„Święty” – odcinek 54 – streszczenie. Ktoś zatruwa wody gruntowe [20.10]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Streszczenie 53. odcinka serialu "Święty" znajdziecie poniżej. Czy Kordas uratuje córkę, a Fabio przyzna się do bycia ojcem? Przeczytajcie streszczenie 53. odcinka serialu "Święty", nowego hitu ramówki telewizji TV4.

"Święty", odcinek 53 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Święty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 53. odcinek serialu "Święty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Święty”, odcinek 53 – streszczenie epizodu

Streszczenie 53. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Kordas wciąż próbuje odzyskać względy ukochanej. Niestety Laura pozostaje niewzruszona. Odsyła prezenty, które od niego dostała. Kobieta nie ma zresztą czasu na rozterki miłosne, gdyż w szpitalu spotyka się z nietypowymi objawami chorobowymi wśród pacjentów. Podejrzewa, że mieszkańcy mogą być zatruwani toksynami, wypuszczanymi do wód gruntowych (Normalnie, jak w „Batman: Początek”). Prosi sołtysa o pomoc w ustaleniu faktów.

W tym czasie uciekinierka z Konga, którą zajmowała się para policjantów, Zarina, zostaje umieszczona na plebanii. Ksiądz i Jolanta wpadają na pomysł, jak ciekawskim parafianom wyjaśnić pojawienie się w miasteczku kobiety z dalekich stron. Zarina znika, gdy z kontrolą do miasteczka przyjeżdżają agenci CBŚ. Żbikowski rozpoczyna poszukiwania.

 „Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także: Najlepsze seriale kostiumowe. 9 produkcji, które musisz znać [LISTA].

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl