Zamknij

„Święty” – odcinek 55 – streszczenie. CBŚ poszukuje uciekinierki z Konga [21.10]

16.10.2020 11:04
„Święty” – odcinek 55 – streszczenie. CBŚ poszukuje uciekinierki z Konga [21.10]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Streszczenie 55. odcinka serialu "Święty" znajdziecie poniżej. Czy Julia i Białach odkryją, kto zatruwa lokalną wodę? Przeczytajcie streszczenie 55. odcinka serialu "Święty", nowego hitu ramówki telewizji TV4.

"Święty", odcinek 55 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Święty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 55. odcinek serialu "Święty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji. 

Zobacz także

„Święty”, odcinek 55 – streszczenie epizodu

Streszczenie 55. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Zarina poszukiwania. Agenci CBŚ nalegają na spotkanie z dziewczyną, a policjanci potajemnie poszukują jej po domach mieszkańców miasteczka. Kobieta nagle wraca na plebanię. Spotyka tam Lucjana, który nie wierzy w przedstawioną przez nią wersję wydarzeń.

„Czarna” jest zła na Michała i obwinia go za swoje problemy z żołądkiem. Wkrótce przekona się, że nie tylko ona źle się czuje. Połowa miasteczka ma problemy z trawieniem. Dokładnie tak, jak przewidziała doktor Laura.

Lekarka z pomocą Białacha zresztą wciąż próbuje rozgryźć przyczynę nietypowej sytuacji. W międzyczasie Laura zachwyca się nowo otwartym stanowiskiem ze zdrową żywnością. Próbuje namówić ojca, by ten zrezygnował z mięsa i przerzucił się na proponowane produkty wege. W trakcie tej rozmowy, sprzedawca Bartek również zaczyna przedziwnie się zachowywać. Czy plaga nawiedziła Uroczysko? 

 „Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także: Joaquin Phoenix jako Napoleon Bonaparte. Co już wiemy o filmie „Kitbag”? 

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl