Zamknij

„Święty” – odcinek 56 – streszczenie. Ktoś śledzi agentów CBŚ. Czy Białach ostrzeże kolegów? [22.10]

19.10.2020 12:01
„Święty” – odcinek 56 – streszczenie. Ktoś śledzi agentów CBŚ. Czy Białach ostrzeże kolegów? [22.10]
fot. TRICOLORS/East News

Streszczenie 56. odcinka serialu "Święty" znajdziecie poniżej. Czy Białach ostrzeże w porę znajomych z CBŚ, których śledzi podejrzany samochód? Przeczytajcie streszczenie 56. odcinka serialu "Święty", nowego hitu ramówki telewizji TV4.

"Święty", odcinek 56 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Święty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 56. odcinek serialu "Święty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Święty”, odcinek 56 – streszczenie epizodu

Streszczenie 56. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Białach i Żbikowski na tropie. Mężczyźni próbują zatrzymać handlarza Bartka, aby wyjaśnić sprawę nieświeżego towaru sprzedawanego na straganie. Chodzi o przeterminowany groszek, przywieziony z Niemiec.

Zarina proponuje Lucjanowi spotkanie. Organista odrzuca zaloty uciekinierki z Konga, co nie przypada do gustu gospodyni, która nazywa go arogantem.

Tymczasem Kordas przygotowuje się na randkę z Laurą. Chce odświeżyć stare wspomnienia i zapewnić jej najbardziej romantyczny wieczór od lat. Z błogiej atmosfery wieczoru we dwoje, lekarkę wyrywa jednak telefon w pilnej sprawie.

Po tym jak Białach interweniował i odbył poważną rozmowę z Michałem, mężczyzna znów zaczyna zbliżać się do „Czarnej”. Kobieta jest zachwycona.

W tym czasie do baru przyjeżdżają zaprzyjaźnieni z sołtysem agenci CBŚ. Gdy odjeżdżają, Białach dostrzega jednak podejrzany samochód, śledzący znajomych. Czy uda mu się na czas ostrzec dawnych kolegów?

 „Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także:  "Klan": kolejna śmierć w serialu. Znana aktorka pożegnała się z produkcją

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl