Zamknij

„Święty” – odcinek 57 – streszczenie. Lucjan chce założyć lokalną gazetę [26.10]

19.10.2020 15:54
„Święty” – odcinek 57 – streszczenie. Lucjan chce założyć lokalną gazetę [26.10]
fot. Maciek Jonek/REPORTER/East news

Streszczenie 57. odcinka serialu "Święty" znajdziecie poniżej. Czy Kordas uratuje córkę, a Fabio przyzna się do bycia ojcem? Przeczytajcie streszczenie 57. odcinka serialu "Święty", nowego hitu ramówki telewizji TV4.

"Święty", odcinek 57 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Święty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 56. odcinek serialu "Święty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Święty”, odcinek 57 – streszczenie epizodu

Streszczenie 57. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Kordas przychodzi do baru i upija się w sztorc. Białachowi nie podoba się to zachowanie. Wraz z Michałem zabierają pijanemu biznesmenowi kluczyki do samochodu.

Tomek próbuje zaimponować Ninie nowym samochodem. Liczy, że dziewczyna „poleci na niego” ze względu na pożyczone auto. Michałowi nie podobają się kłamstwa brata. Gdy Kordas dowiaduje się, że Tomasz nie jest zadowolony z obecnej pracy, wykorzystuje pracę i oferuje mu współpracę.

Żbikowski ostrzega Magdę, by nie ufała Olafowi. Z jednej strony obawia się o kobietę, a z drugiej jest zwyczajnie zazdrosny, że to nie on znajduje się w centrum zainteresowania kobiety.

Organista Lucjan wpada na pomysł założenia własnej lokalnej gazety. Ksiądz nie chce jednak udzielić mu miejsca na redakcję we własnej kancelarii. Mężczyzna musi szukać szczęścia gdzie indziej. 

 „Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także:  „Ludzie i bogowie” - odcinek 7 - STRESZCZENIE. Martel torturowany. Czy zdradzi kolegów? [25.10] 

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl