Zamknij

„Święty” – odcinek 62 – streszczenie. Czy Białach i "Czarna" uratują Michała? [3.11]

28.10.2020 10:35
„Święty” – odcinek 62 – streszczenie. Czy Białach i "Czarna" uratują Michała? [3.11]
fot. MAREK ZAWADKA/REPORTER/East News

Streszczenie 62. odcinka serialu "Święty" znajdziecie poniżej. Czy Białach i „Czarna” oczyszczą Michała z zarzutów? Przeczytajcie streszczenie 62. odcinka serialu "Święty", nowego hitu ramówki telewizji TV4.

"Święty", odcinek 62 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Święty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 62. odcinek serialu "Święty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

 

Święty”, odcinek 62 – streszczenie epizodu

Streszczenie 62. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Białach zastanawia się kto próbuje wrobić Michała w kradzież. „Czarna” również próbuje pomóc swojemu chłopakowi i oczyścić go z zarzutów. Czy to jednak wystarczy, by Michał został zwolniony z aresztu? Wkrótce posterunkowa odkrywa znaczące informacje. 

Ekipa z plebanii również musi poradzić sobie ze zbrodnią. W nocy ktoś włamał się do budynku i ukradł… podrzuconego wcześniej chomika. Ksiądz oraz Lucjan próbują rozwikłać zagadkę tajemniczego włamania. Trop kieruje ich ku mężczyźnie, który dzień wcześniej próbował zaadoptować zwierzę, ale dziwnie się przy tym zachowywał.

Tomek nie jest zadowolony, że Nina pracuje w barze z jego bratem, przez co mają ze sobą coraz lepszy kontakt.

Luiza, mimo rzucenia wyzwania ojcu, że podwoi zarobki myjni, chwilowo nie radzi sobie z nową pracą. Musi znaleźć nowy pomysł na lepsze rozkręcenie biznesu. Słysząc o włamaniu i kradzieży laptopa, próbuje przekonać ojca, że to nie Michał stoi za niegodnym czynem. Czy uda jej się przekonać Kordasa Seniora?

 „Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także: A gdyby tak rzucić wszystko i pojechać na "Wyspę Róży"? Zwiastun nowego filmu Netflixa

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl