Zamknij

„Święty” – odcinek 64 – streszczenie. Pikantna sesja zdjęciowa na plebanii budzi kontrowersje [5.11]

29.10.2020 17:25
„Święty” – odcinek 64 – streszczenie. Pikantna sesja zdjęciowa na plebanii budzi kontrowersje [5.11]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Streszczenie 64. odcinka serialu "Święty" znajdziecie poniżej. Na plebanii odbywa się odważna sesja zdjęciowa. Przeczytajcie streszczenie 64. odcinka serialu "Święty", nowego hitu ramówki telewizji TV4.

"Święty", odcinek 64 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Święty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 64. odcinek serialu "Święty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

Święty”, odcinek 64 – streszczenie epizodu

Streszczenie 64. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Posterunkowa Magda ma przyprowadzić Tomasza na komendę, by sprawdzić jego odciski palców w sprawie włamania. Mężczyzna, jak może, usiłuje uniknąć takiego działania policji. Obawia się, że w ten sposób wyjdzie na jaw jego udział w całej intrydze.

Laura zaprasza Białacha na swoje urodziny. Przy okazji prosi go o dyskretną pomoc. Niedługo po jego pojawieniu się, na imprezie stawia się także niezapowiedziany gość.

Luiza wdraża „Czarną” w swój pomysł lepszej promocji myjni. To kalendarz z udziałem kilku dziewczyn. Gosia nie jest zachwycona. Organista Lucjan pomaga dziewczętom w sesji. Jej przebieg wzbudza niemałe kontrowersje na plebanii. Czy zdjęcia spodobają się Michałowi oraz Kordasowi?

„Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także: „Królowa polskich seriali” Ilona Łepkowska z koronawirusem. Jak czuje się słynna scenarzystka?

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl