Zamknij

„Święty” – odcinek 65 – streszczenie. Tajemniczy kamper w lesie [9.11]

30.10.2020 14:54
„Święty” – odcinek 65 – streszczenie. Tajemniczy kamper w lesie [9.11]
fot. materiały prasowe TV4

Streszczenie 65. odcinka serialu "Święty" znajdziecie poniżej. Kim są tajemniczy mężczyźni, którzy zamieszkują w kamperze w środku lasu? Lucjan i ksiądz badają sprawę. Przeczytajcie streszczenie 65. odcinka serialu "Święty", nowego hitu ramówki telewizji TV4.

"Święty", odcinek 65 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Święty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 65. odcinek serialu "Święty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Święty”, odcinek 65 – streszczenie epizodu

Streszczenie 65. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

„Czarna” stresuje się pierwszym dniem nowej pracy. Ma pomagać Luizie przy myjni. Równocześnie niepokoi ją nieobecność Michała w barze. 

Lucjan, wraz z księdzem, w poszukiwaniu tematu do nowego numeru gazety, natrafiają na zaparkowany w lesie kamper. Organista postanawia zbadać kim są przebywający w środku tajemniczy mężczyźni.

Laurę odwiedza były mąż. Kobieta nie jest jednak zadowolona z wizytacji Andrzeja, zwłaszcza, że ten zaczyna zachowywać się coraz agresywniej. Białach również zirytowany jest postawą mężczyzny, więc postanawia uciąć sobie z nim „męską pogawędkę”. 

Magda źle się czuje. Myśli, że ma niestrawność. Tymczasem Żbikowski natrafia na informację, która sugeruje, że przyczyna niedyspozycji kobiety może być zgoła inna.

 „Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także:  Gwiazda serialu „Gra o tron” w nowej produkcji HBO. Jest zwiastun „Two Weeks To Live”.

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl