Zamknij

„Święty” – odcinek 74 – streszczenie. Pielgrzym (Vienio) daje prezent księdzu i Joli [24.11]

17.11.2020 13:43
„Święty” – odcinek 74 – streszczenie. Pielgrzym (Vienio) daje prezent księdzu i Joli [24.11]
fot. Bartosz KRUPA/East News

Streszczenie 74. odcinka serialu "Święty" znajdziecie poniżej. Na plebanii odbywa się odważna sesja zdjęciowa. Przeczytajcie streszczenie 74. odcinka serialu "Święty", nowego hitu ramówki telewizji TV4.

"Święty", odcinek 74 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Święty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 74. odcinek serialu "Święty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Święty”, odcinek 74 – streszczenie epizodu

Streszczenie 74. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Przestępca związany ze sprawą Zariny znów grasuje w mieście. Posterunkowa Magda i sierżant Żbikowski znów na tropie. Rozpoczną się dramatyczne poszukiwania.

Nocne ekscesy Lucjana przeszkadzają w błogim śnie Białacha. I nie tylko jego. Do baru wpada Rosińska ze skargą. Przypadkiem staje się świadkiem rozmowy, z której wyciąga błędne wnioski. Co zrobi z informacjami, które myśli, że uzyskała? Czy w Uroczysku szykuje się kolejny skandal obyczajowy?

Jolanta spotyka pielgrzyma Mirka (Vienio) na modlitwie przed kościołem. Mężczyzna dziękuje za gościnę księdza i gospodyni, i wręcza kobiecie niecodzienny prezent. Czy Ksiądz i Jolanta skorzystają z podarku, gdy Pielgrzym już wyruszy w dalszą drogę?

Luiza nie jest zadowolona z ponownej obecności Laury w życiu jej ojca. Zwłaszcza, że dostrzega jak mężczyzna staje się piekielnie zazdrosny z byle powodu. Tym razem ma kolejny powód, gdyż lekarka dostaje zaskakującą propozycję od innego adoratora.

 „Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także: "The Crown": Netflix zaprezentował zakulisowe nagranie z planu 4. sezonu [WIDEO] 

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl