Zamknij

„Święty” – odcinek 75 – streszczenie. Łucja i Luiza - starcie charakterów [25.11]

18.11.2020 11:19
„Święty” – odcinek 75 – streszczenie. Łucja i Luiza - starcie charakterów [25.11]
fot. Bartosz KRUPA/East News

Streszczenie 75. odcinka serialu "Święty" znajdziecie poniżej. Na plebanii odbywa się odważna sesja zdjęciowa. Przeczytajcie streszczenie 68. odcinka serialu "Święty", nowego hitu ramówki telewizji TV4.

"Święty", odcinek 75 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Święty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 75. odcinek serialu "Święty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Święty”, odcinek 75 – streszczenie epizodu

Streszczenie 75. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Traf chce, że ksiądz Wincenty i Jolanta nie mogą skorzystać z zaproszenia podarowanego im przez Pielgrzyma Mirka. Jakież jest ich zaskoczenie, gdy przed drzwiami plebanii czeka na nich niezwykła niespodzianka.

Lucjan popisuje się talentem literackim przed Susan. Kobieta jest zachwycona i zdradza, że ma ambitne plany, związane z twórczością organisty. Artystka potrzebuje tylko wcześniej opuścić szpital.

Rosińska rozsiewa kolejne plotki, bazując na podsłuchanej rozmowie. Czy w końcu zepsuje reputację osób, o których mówi, czy szerzenie niesprawdzonych informacji wpłynie źle jedynie na jej osobę?

Luiza nie chce dopuścić do spotkana ojca z Laurą. Ta jednak zjawia się w domu Kordasów na prośbę mężczyzny. Czy dwie kobiety dojdą do porozumienia? Czy może dojdzie do sprzeczki biblijnych proporcji?

Zarina ma proroczy sen, który przepełnia ją najgorszymi obawami. Czy zapobiegni katastrofie, którą widziała w sennej marze?

 „Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także: „The Crown”: z powodu serialu Emma Corrin (księżna Diana) trafiła do szpitala 

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl