Zamknij

„Święty” – odcinek 76 – streszczenie. Uroczysko zagrożone! [26.11]

19.11.2020 10:55
„Święty” – odcinek 76 – streszczenie. Uroczysko zagrożone! [26.11]
fot. Gosia Stasiewicz/materiały prasowe TV4

Streszczenie 76. odcinka serialu "Święty" znajdziecie poniżej. Dziwne rzeczy znów dzieją się w Uroczysku. Przeczytajcie streszczenie 76. odcinka serialu "Święty", nowego hitu ramówki telewizji TV4.

"Święty", odcinek 76 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Święty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 76. odcinek serialu "Święty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Święty”, odcinek 76 – streszczenie epizodu

Streszczenie 76. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Zarina odkrywa kolejne zagrożenie dla miasteczka. Zanim zdąży kogokolwiek ostrzec, w Uroczysku zaczynają dziać się dziwne rzeczy.

Żbikowski zaginął. Podkomisarz Magda nie może skontaktować się z kolegą z pracy. Zaczyna się niepokoić. W międzyczasie sama musi zarządzać komisariatem. Nieoczekiwanie w placówce pojawia się przystojny nieznajomy. To Pielgrzym Mirek (gościnny występ Vienia), który wścieka się, bo nie może znaleźć poszukiwanego przez siebie przedmiotu. Czy Magda mu pomoże?

Lucjan i Ksiądz także nie dają znaku życia. Ani Białach, ani „Czarna” nie mogą się z nimi skontaktować. Wpadają w popłoch. Wtedy do baru wpada Rosińska z dramatyczną deklaracją. Wystraszeni mieszkańcy zbierają się na plebanii, aby obmyślić jak potoczą się ich losy. Czas się kończy.

W tym samym czasie nieświadoma dramatów pozostałych mieszkańców Luiza próbuje podstępem rozdzielić ojca i Laurę. Nie zgadza się na ponowny romans tej byłej pary.

 „Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także:  Gillian Anderson o edukacji seksualnej w Polsce: "Nie wiedziałam, że są takie państwa".

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl