Zamknij

"Szadź", sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon?

23.06.2021 12:55
Szadź
fot. Mateusz Jagielski/East News

Czy będzie 3. sezon serialu "Sadź"? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 3. sezon serialu "Szadź" się pojawi, można znaleźć poniżej. 

"Szadź", sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon polskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial przypadł do gustu. Czy będzie 3. sezon "Szadzi"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Katla", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon?

"Szadź", sezon 3 - czy będzie trzeci sezon serialu?

"Szadź" to polska produkcja. W drugim sezonie akcja rozgrywała się rok po tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce okolicach Opola. Ludzie wyczekiwali na zakończenie procesu w sprawie zamordowanych kobiet. Piotr Wolnicki ( Maciej Stuhr) nadal nie nie przyznawał się do winy. Komisarz Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) zeznawała przeciwko niemu w sądzie. Wiele wskazuje na to, że tematyka serialu nie została wyczerpana i doczekamy się nowych odcinków.

"Sadź", sezon 3: kiedy premiera?

TVN na ten moment milczy na temat kontynuacji serialu "Sadź". Bardzo prawdopodobne, że doczekamy się nowych epizodów, jednak nie wcześniej niż w 2022 roku. Gdy tylko pojawią się oficjalne informacje, podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

W serialu "Sadź" występują: Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Bartosz Gelner, Anna Cieślak, Mirosław Zbrojewicz czy Zofia Domalik.

Zobacz także:  "Cień i kość", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

RadioZET.pl