Zamknij

"Szkoła dla elity": kolejny aktor odszedł z serialu. Kogo zabraknie w 5. sezonie?

20.07.2021 16:44
"Szkoła dla elity": kolejny aktor odszedł z serialu. Kogo zabraknie w 5. sezonie?
fot. NIETE/NETFLIX

"Szkoła dla elity" powróci do nas z 5. sezonem, jednak zabraknie w nim kilku głównych bohaterów. Odejście z serialu ogłosił właśnie Miguel Bernardeau.

"Szkoła dla elity" to popularny serial młodzieżowy od platformy Netflix, który doczekał się dotąd czterech sezonów. Gigant streamingowy ogłosił, że produkcja powróci z nowymi odcinkami, jednak jak się okazuje - bez części bohaterów. W 5. sezonie "Elite" zabraknie bowiem Samuela, Omara i Guzmána.

"Szkoła dla elity 5": Miguel Bernardeau odchodzi z serialu

O tym, że w 5. sezonie "Szkoły dla elity" nie pojawią się Itzan Escamilla i Omar Ayuso, czyli Samu i Omar, wiadomo było od dłuższego czasu. Obaj aktorzy postanowili rozwijać się na innym polu i pożegnać produkcję, która przyniosła im sławę. Teraz, ku nieszczęściu wielu fanek, odejście ogłosił również Miguel Bernardeau, serialowy Guzmán.

Choć finał 4. sezonu sugerował, że historia Guzmána dobiegła końca, odbiorcy liczyli, że bohater powróci jednak w nadchodzących odcinkach. Niestety, nic z tego. Miguel Bernardeau opublikował w sieci wzruszające wideo, w którym podziękował wszystkim, którzy towarzyszyli mu podczas pracy nad "Elite".

"Szkoła dla elity 5": kiedy premiera na Netflix?

5. sezon "Szkoły dla elity" został oficjalnie potwierdzony, jednak przewidywana data premiery nie została jeszcze ujawniona. Z uwagi jednak na fakt, iż zdjęcia do nowych odcinków rozpoczęły się już dawno temu, spekuluje się, że do Las Encinas powrócimy przed końcem 2022 roku

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.