Zamknij

Bohaterowie "Szkoły dla elity" na nowych zdjęciach promujących 4. sezon [FOTO]

07.06.2021 13:15
Bohaterowie "Szkoły dla elity" na nowych zdjęciach promujących 4. sezon [FOTO]
fot. NIETE/NETFLIX

Premiera 4. sezonu "Szkoły dla elity" już za kilkanaście dni, a tymczasem Netflix podzielił się nowymi zdjęciami promocyjnymi. Widzimy na nich zarówno naszych ulubieńców, jak i nowych bohaterów.

4. sezon "Szkoły dla elity" zbliża się coraz większymi krokami. Netflix nie zwalnia zatem tempa i podkręca atmosferę oczekiwania publikując kolejną serię zdjęć promocyjnych. Jak prezentują się bohaterowie "Elite"?

Zobacz także

"Szkoła dla elity 4" - nowe zdjęcia promocyjne

Fotosy przedstawiają "starą gwardię" Las Encinas, z Anderem i Omarem na czele, oraz nowych bohaterów, którzy - zgodnie z zapowiedzią - sporo namieszają w życiu głównych bohaterów. Czekają nas kolejne romanse, miłosne dramaty, zerwane przyjaźnie i (oczywiście) nowy wątek kryminalny.

W nadchodzących odcinkach powrócą Miguel Bernardeau jako Guzmán, Itzan Escamilla jako Samuel, Arón Piper jako Ander, Omar Shana jako Omar, Claudia Salas jako Rebe i Georgina Amorós w roli Cayetany. W nowych bohaterów wcielą się zaś Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi i Pol Granch. Premiera 4. sezonu "Szkoły dla elity" odbędzie się już 18 czerwca 2021 roku. Wcześniej jednak czeka nas seria dodatkowych odcinków wprowadzających.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Netflix