Zamknij

"Szkoła dla elity", sezon 6: kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie szósty sezon? [DATA]

28.10.2021 14:21
Szkoła dla elity
fot. Niete/Netflix

Czy będzie 6. sezon serialu "Szkoła dla elity" na Netflixie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 6. sezon serialu "Szkoła dla elity" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej. 

"Szkoła dla elity" na Netflix, sezon 6 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon hiszpańskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 6. sezon "Szkoły dla elity"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Dynastia", sezon 5: kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie 5. sezon? [DATA]

"Szkoła dla elity", sezon 6 - czy będzie szósty sezon serialu Netflixa?

"Szkoła dla elity" to jedna z najpopularniejszych hiszpańskich produkcji na platformie Netflix. 18 czerwca 2021 roku na platformie pojawił się 4. sezon serialu "Szkoła dla elity". Widzowie pokochali losy uczniów prestiżowej szkoły, ich intrygi, problemy i miłości. Wiadomo już, jaki los spotka produkcję. Będzie ona wznowiona na kolejny sezon.

"Szkoła dla elity", sezon 6: kiedy premiera? [DATA]

"Szkoła dla elity" doczeka się 6. sezonu. Na ten moment nie ma podanych szczegółów. Spekuluje się, że serial doczeka się kontynuacji w 2022 roku. Jednak na oficjalne informacje trzeba jeszcze poczekać. Gdy tylko pojawią się konkretne daty, to dodamy je w tym artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także:   "Pajęczyna", sezon 2: kiedy nowe odcinki i czy będzie 2. sezon? [DATA]

RadioZET.pl