Zamknij

"Szkoła zabójców", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie 2. sezon? [DATA]

11.05.2021 11:50
Szkoła zabójców
fot. Materiały prasowe Netflix

Czy będzie 2. sezon serialu "Szkoła zabójców" na Netflixie? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy produkcja doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Szkoły zabójców" pojawi się na Netflixie, można znaleźć poniżej.

"Szkoła zabójców" na Netflix, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon serialu "Szkoła zabójców"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Dziedzictwo Jowisza", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie 2. sezon? [DATA]

"Szkoła zabójców", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu Netflixie?

"Szkoła zabójców" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali. Miał premierę w 2019 roku. Produkcja podstawia historię bezdomnego nastolatka. Chłopak otrzymuje zaproszenie do elitarnej szkoły, w której dzieci z przestępczych rodzin uczą się, jak popełniać zbrodnie. Akcja rozgrywa się w San Francisco lat 80.

W serialu "Szkoła zabójców" występują: Benedict Wong, Benjamin Wadsworth i Lana Condor.

2. sezon serialu "Szkoła zabójców" składa się z 10. epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. Niestety nie mamy dobrej wiadomości.

"Szkoła zabójców", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Serial "Szkoła zabójców" nie będzie już kontynuowany. Produkcja została skasowana po 1. sezonie - oznacza to, że nie powstaną już nowe odcinki.

Zobacz także:  "Mare of Easttown", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

RadioZET.pl