Zamknij

Szkoła dla elity: w 4. sezonie pojawią się nowe postacie. Kto dołączył do obsady?

21.07.2020 13:58
Aktorzy z serialu "Szkoła dla elity"
fot. Instagram/@elitenetflix

"Szkoła dla elity" to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa. W 4. sezonie pojawią się nowe postacie. Twórcy serialu zdradzili, kogo zobaczymy w produkcji.

Szkoła dla elity: w 4. sezonie pojawią się nowe postacie. Jeden z  najpopularniejszych hiszpańskich seriali Netflixa już niedługo wróci na platformę z czwartym sezonem. Co więcej, w nowej serii szykują zmiany w obsadzie. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach?

Zobacz także: Stranger Things: twórcy lubianego serialu Netflixa pozwani. O co chodzi tym razem? 

Szkoła dla elity: w 4. sezonie pojawią się nowe postacie

"Szkoła dla elity" jest obecnie jednym z najpopularniejszych hiszpańskich seriali Netflixa. To opowieść o losach uczniów elitarnej szkoły dla zdolnych i bogatych. Do głównych bohaterów, czyli Guzmána (Miguel Bernardeau), Samuela (Itzan Escamilla), Andera (Arón Piper), Omara (Omar Shana), Rebeki (Claudia Salas) i Cayetany (Georgina Amorós), dołączą: Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi i Pol Granch.

Na razie nie podano imion ich bohaterów, nie wiemy też, jaką rolę będą pełnić w serialu. Nie jest jeszcze znana data premiery "Szkoły dla elity 4". Przypominamy, że produkcja została opóźniona z powodu pandemii koronawirusa. Na razie fani serialu muszą się pocieszyć oficjalnymi zdjęciami z nowymi postaciami. Można je zobaczyć poniżej.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także: Emily in Paris: nowy serial twórcy "Seksu w wielkim mieście" trafi w tym roku na Netflixa

RadioZET.pl/Twitter.com