Zamknij

"Szpital New Amsterdam": gwiazdor serialu odszedł z obsady. Co z jego postacią?

16.04.2021 08:53
"Szpital New Amsterdam": gwiazdor serialu odszedł z obsady. Co z jego postacią?
fot. Album Online/East News

"Szpital New Amsterdam" stracił jedną z gwiazd. Anupam Kher postanowił opuścić obsadę popularnego serialu. Co stało za jego decyzją i jak potoczą się losy jego bohatera?

"Szpital New Amsterdam" święci triumfy na polskim Netflixie. Serial medyczny zyskał ostatnimi czasy niezwykłą popularność, a fani wyczekują nowych odcinków. Niestety, zabraknie w nich jednego z bohaterów. Anupam Kher odszedł bowiem z obsady.

"Szpital New Amsterdam" - Anupam Kher opuścił obsadę serialu

"Szpital New Amsterdam" był najchętniej oglądanym serialem marca 2021 w polskim serwisie Netflix. Choć w USA ruszyła już emisja 3. sezonu, w naszym kraju musimy nacieszyć się obecnie 2. seriami.

Po emisji wtorkowego odcinka "New Amsterdam" ogłoszono, że Anupam Kher odszedł z obsady. Aktor wcielał się w jedną z głównych postaci - neurologa, doktora Vijay'a Kapoora, którego losy śledziliśmy już od pierwszych odcinków. W najnowszym odcinku widzowie byli świadkami tego, jak Dr. Kapoor rezygnuje ze swych obowiązków w szpitalu. Oznacza to, ze twórcy chcieli pozostawić otwartą furtkę na wypadek, gdyby Anupam Kher postanowił wrócić.

Skąd decyzja o odejściu? Jak podaje serwis Deadline, aktor ogłosił rezygnację zaledwie kilka dni po tym, jak ujawnił, że u jego żony zdiagnozowano raka. Spekuluje się zatem, że było to głównym powodem, dla którego Anupam Kher postanowił opuścić serial.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"Szpital New Amsterdam" - kiedy premiera 3. sezonu w Polsce?

Niestety, na obecną chwilę nie ujawniono, kiedy 3. sezon "New Amsterdam" zadebiutuje w Polsce. Fabuła nowej serii porusza kwestię pandemii COVID-19, w związku z czym twórcy uznali, że globalna dystrybucja byłaby nie na miejscu.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Deadline.com