Zamknij

"Szpital New Amsterdam", sezon 4: kiedy nowe odcinki w Polsce?

14.10.2021 16:11
Szpital New Amsterdam
fot. Materiały prasowe Netflix

Czy będzie 4. sezon serialu "Szpital New Amsterdam" w Polsce? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy produkcja doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 4. sezon serialu "Szpitalu New Amsterdam" pojawi się w Polsce, można znaleźć poniżej.

"Szpital New Amsterdam", sezon 4 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle kolejny sezon będzie dostępny w Polsce? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial przypadł do gustu. Czy będzie 4. sezon serialu "Szpitalu New Amsterdam" w Polsce? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Ty", sezon 4: kiedy nowe odcinki i czy będzie czwarty sezon na Netflixie? [DATA]

"Szpital New Amsterdam", sezon 4: czy będzie czwarty sezon serialu w Polsce?

"Szpital New Amsterdam" to serial, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest to medyczna produkcja, ukazująca zmagania lekarzy i ich pacjentów. Obecnie w Polsce można oglądać 3. sezonu serialu "Szpital New Amsterdam" na kanale FOX. Poprzednie dwa sezony są natomiast dostępne na platformie Netflix.

W serialu "Szpital New Amsterdam" występują:

  • Ryan Eggold
  • Freema Agyeman
  • Janet Montgomery
  • Jocko Sims
  • Anupam Kher
  • Tyler Labine
  • Alejandro Hernandez

"Szpital New Amsterdam", sezon 4: kiedy premiera w Polsce? [DATA]

"Szpital New Amsterdam" doczekał się 4. sezonu. Na ten moment nowe odcinki są emitowane w Stanach Zjednoczonych i nie ma konkretnych informacji, kiedy pojawią w Polsce. Jak tylko zostaną opublikowane wieści na ten temat, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także:  "Kasztanowy ludzik", sezon 2: kiedy nowe odcinki i czy będzie drugi sezon na Netflixie? [DATA]

RadioZET.pl