Zamknij

"Tajemnice miasteczka": odcinek 11 - STRESZCZENIE. Malarz Riepiejnikow jest mordercą? [30.10]

21.10.2021 16:41
"Tajemnice miasteczka": odcinek 11 - STRESZCZENIE. Malarz Riepiejnikow jest mordercą? [30.10]
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice miasteczka" to nowy rosyjski serial emitowany przez TVP1, w którym śledzimy losy niejakiej Larisy Dmitriewny Kirsanowej. Kobieta wyrusza do powiatowego miasteczka Bogorodsk, by odnaleźć ukochanego, który porzucił ją tuż przed ślubem. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 11. odcinka serialu "Tajemnice miasteczka" i szczegóły emisji.

"Tajemnice miasteczka", odcinek 11 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Tajemnice miasteczka"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 11. odcinek serialu "Tajemnice miasteczka" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Tajemnice miasteczka, odcinek 11 - streszczenie

Streszczenie 11. odcinka serialu "Tajemnice miasteczka" prezentuje się następująco:

W miasteczku dochodzi do kolejnego morderstwa. Tym razem ofiarą pada młoda dziewczyna, a co ciekawe - malarz Riepiejnikow zdołał uwiecznić na płótnie moment morderstwa. Jednak, choć w realistyczny sposób przedstawił ofiarę, tożsamość zabójcy pozostaje zagadką. Larisa rozpoczyna śledztwo i postanawia zbadać, jak to możliwe, że artysta znał aż tyle szczegółów: był mordercą, a może tylko świadkiem?

Tajemnice miasteczka, odcinek 11 - gdzie i kiedy oglądać?

11. odcinek serialu "Tajemnice miasteczka" będzie można obejrzeć w sobotę 30 października 2021 roku o godzinie 15:55 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl