Zamknij

"Tajemnice miasteczka": odcinek 8 - STRESZCZENIE. Ariadna proponuje Larisie układ [17.10]

14.10.2021 16:41
"Tajemnice miasteczka": odcinek 8 - STRESZCZENIE. Ariadna proponuje Larisie układ [17.10]
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice miasteczka" to nowy rosyjski serial emitowany przez TVP1, w którym śledzimy losy niejakiej Larisy Dmitriewny Kirsanowej. Kobieta wyrusza do powiatowego miasteczka Bogorodsk, by odnaleźć ukochanego, który porzucił ją tuż przed ślubem. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 8. odcinka serialu "Tajemnice miasteczka" i szczegóły emisji.

"Tajemnice miasteczka", odcinek 8 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Tajemnice miasteczka"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 8. odcinek serialu "Tajemnice miasteczka" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Tajemnice miasteczka, odcinek 8 - streszczenie

Streszczenie 8. odcinka serialu "Tajemnice miasteczka" prezentuje się następująco:

Lewicki zleca Larisie sprawdzenie, dlaczego Lipkinowie postanowili wycofać się ze sprzedaży ziemi. Kobieta czuje się obrażona i odmawia. Bierendiejew uświadamia jej, że zamordowanym mężczyzną był członek gangu szulerów, którym dowodzi niejaki Kuraszow. Kirsanowa kontaktuje się z nim i zmusza do wyjazdu z miasta. Hipolit zaś jest pewien, że Kiryłł Lipkin to jego przyjaciel z dzieciństwa, jednak Larisa nie jest co do tego przekonana. Postanawia rozmówić się z sąsiadką rodziny. Ariadna uzyskuje dostęp do akt starej sprawy, która interesuje Kirsanową i proponuje jej układ.

Tajemnice miasteczka, odcinek 8 - gdzie i kiedy oglądać?

8. odcinek serialu "Tajemnice miasteczka" będzie można obejrzeć w niedzielę 17 października 2021 roku o godzinie 15:55 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl