Zamknij

"Tajemnice miasteczka": odcinek 9 - STRESZCZENIE. Larisa na tropie seryjnego mordercy? [23.10]

15.10.2021 14:22
"Tajemnice miasteczka": odcinek 9 - STRESZCZENIE. Larisa na tropie seryjnego mordercy? [23.10]
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice miasteczka" to nowy rosyjski serial emitowany przez TVP1, w którym śledzimy losy niejakiej Larisy Dmitriewny Kirsanowej. Kobieta wyrusza do powiatowego miasteczka Bogorodsk, by odnaleźć ukochanego, który porzucił ją tuż przed ślubem. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 9. odcinka serialu "Tajemnice miasteczka" i szczegóły emisji.

"Tajemnice miasteczka", odcinek 9 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Tajemnice miasteczka"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 9. odcinek serialu "Tajemnice miasteczka" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Tajemnice miasteczka, odcinek 9 - streszczenie

Streszczenie 9. odcinka serialu "Tajemnice miasteczka" prezentuje się następująco:

W Bogorodsku zjawia się szlachcic z Czarnogóry, na punkcie którego szaleją wszystkie damy z okolicy. Wiera Zwonariew tak traci głowę, że zamierza z nim uciec. Jednocześnie przyjazd hrabi zbiega się z początkiem serii tajemniczych zgonów wśród Cyganów. Larisa rozpoczyna śledztwo, pomagając także Wierze.

Tajemnice miasteczka, odcinek 9 - gdzie i kiedy oglądać?

9. odcinek serialu "Tajemnice miasteczka" będzie można obejrzeć w sobotę 23 października 2021 roku o godzinie 15:55 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl