Zamknij

Taika Waititi i Jermaine Clement szykują nowy serial. Czym zaskoczą twórcy "Co robimy w ukryciu"?

01.07.2021 14:46
Taika Waititi i Jermaine Clement szykują nowy serial. Czym zaskoczą twórcy "Co robimy w ukryciu"?
fot. East News

Taika Waititi i Jermaine Clement, duet stojący za hitem "Co robimy w ukryciu", rozpoczął prace nad nowym serialem. Nadchodzący projekt ma być zupełnie nową przygodą - zarówno dla twórców, jak i dla widzów. 

Jemaine Clement i  Taika Waititi ponownie łączą siły, by przygotować kolejny komediowy projekt. Twórcy "Co robimy w ukryciu", którzy współpracowali też m.in. przy produkcjach "Flight of the Conchords" czy "Orzeł kontra rekin", szykują nowy serial komediowy. O czym opowie? Kilka słów na ten temat zdradził Clement w ostatnim wywiadzie dla Entertainment Weekly.

Taika Waititi i Jermaine Clement szykują nowy serial. O czym będzie?

Jemaine Clement, którego już niebawem zobaczymy w 2. części "Avatara", w rozmowie z EW zdradził, że wraz z Taiką Waititim pisze już scenariusz nowego serialu komediowego. Jak twierdzi, ich nowe dzieło będzie znacząco różniło się od wszystkiego, co zrobili wspólnie do tej pory.

Taika i ja pracujemy teraz nad nowym serialem, który właśnie zaczęliśmy pisać. Nie mogę wam jeszcze zbyt wiele powiedzieć, ale co jest w tym zabawne i ekscytujące dla mnie to fakt, że zawsze chciałem zrobić sit-com z dłuższymi odcinkami. To będzie przygodowa komedia akcji. To będzie inne od tego, co dotychczas robiłem. Zrobiłem teraz trzy sit-comy, i mam nadzieję, że ten też będzie zabawny, ale jednak bardziej przygodowy.

Clement dodał też, że cieszy się na współpracę ze starym kumplem, którego brakowało mu przy tworzeniu 2. sezonu "Co robimy w ukryciu". Póki co nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących nadchodzącej produkcji.

Taika Waititi - nadchodzące projekty filmowca

Sporo wiemy natomiast o przyszłych projektach Waititiego. Po tym jak "Thor: Ragnarok" wystrzelił jego karierę w kosmos (dosłownie), nowozelandzki twórca zdobył m.in. Oscara i Grammy (wciąż czeka jeszcze na Emmy i Tony) za wyśmiewający nazizm film "Jo Jo Rabbit". Teraz, kiedy zakończył już zdjęcia do 4. części "Thora", jako producent przygotowuje seriale "Reservation Dogs" i "Our Flag Means Death". W przypadku drugiego z nich wyreżyseruje też pierwszy odcinek i zagra jedną z głównych ról. W planach ma także kolejny pełnometrażowy film o unikatowym temacie. Tym razem zamierza skupić się na najgorszej drużynie piłki nożnej na świecie. W "Next Goal Wins" wystąpi m.in.  Michael Fassbender. Ze wszystkich wymienionych produkcji, póki co znamy tylko datę premiery filmu  "Thor: Love and Thunder", która odbędzie się 6 maja 2022 roku.

RadioZET.pl/Entertainment Weekly