Zamknij

"Tajemnica zawodowa": zakończono prace na planie 2. sezonu serialu. Kiedy premiera?

04.11.2021 15:06
Tajemnica zawodowa
fot. Mateusz Jagielski/East News

"Tajemnica zawodowa" to polski serial, który skradł serca widzów. Zakończono prace na planie 2. sezonu serialu. To już zatem pewne, że doczekamy się kontynuacji. Kiedy premiera?

"Tajemnica zawodowa": zakończono prace na planie 2. sezonu serialu. To dobra wiadomość dla widzów, którym polski serial przypadł do gustu. Co już wiadomo o kolejnym sezonie i kiedy możemy się spodziewać premiery?

Zobacz także:  "Tajemnica zawodowa" powróci z 2. sezonem. Poznajcie nowych bohaterów serialu TVN

"Tajemnica zawodowa": zakończono prace na planie 2. sezonu serialu

"Tajemnica zawodowa" to opowieść o losach Julii (w tej roli Magdalena Różczka), która po ukończeniu studiów prawniczych wróciła w rodzinne strony, gdzie związała się z miejscowym lekarzem ( Cezary Pazura). W pierwszym sezonie bohaterka próbowała oczyścić męża z zarzutów kryminalnych. Na ten moment nie jest pewne, co się wydarzy w drugim sezonie produkcji, ale wiadomo, że zakończono już zdjęcia.

W 2. sezonie "Tajemnicy zawodowej" zobaczymy też nowych bohaterów, w których wcielą się: Katarzyna Herman, Dorota Chotecka, Marcin Czarnik czy Mateusz Rusin.

"Tajemnica zawodowa": kiedy premiera 2. sezonu serialu?

Na ten moment nie jest znana premiera 2. sezonu serialu "Tajemnica zawodowa". Jak podaje jednak portal wirtualnemedia.pl - premiera ma się odbyć wkrótce.

Zobacz także:  „Planeta Singli. Osiem historii”: zwiastun nowego serialu komediowego Canal+ [WIDEO]

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl