Zamknij

Tatiana Babienkowa będzie gwiazdą jak Katerina ze "Zniewolonej"? Wiemy, jaka jest prywatnie

10.06.2020 11:21
Kim jest Polina z serialu "Cena wolności"
fot. Instagram/@tanyababenkowa

Tatiana Babienkowa jest gwiazdą serialu "Cena wolności", który jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Aktorka wciela się w Polinę, a jej bohaterka zyskała sympatię polskich widzów. Czy rosyjska aktorka osiągnie sukces na miarę Kateriny z serialu "Zniewolona"? Sprawdziliśmy, jaka jest prywatnie.

Tatiana Babienkowa będzie gwiazdą jak Katerina ze "Zniewolonej"? Wiemy, jaka jest prywatnie. "Cena wolności" to nowy serial na antenie Telewizji Polskiej. Przedstawia on losy Poliny, wciela się w nią 29-letnia rosyjska aktorka, Tatiana Babienkowa. Aktorka ma duże szanse na to, by rozkochać w sobie polskich widzów. Już teraz mówi się, że powtórzy sukces Kateriny ze "Zniewolonej". Sprawdziliśmy, czym się jeszcze zajmuje Tatiana Babienkowa i jaka jest prywatnie.

Zobacz także: Cena wolności, odcinek 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [10.06] 

Tatiana Babienkowa będzie gwiazdą jak Katerina ze "Zniewolonej"? Wiemy, jaka jest prywatnie

Rosyjskie seriale są od jakiegoś czasu emitowane w Telewizji Polskiej i cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. Nowością na antenie TVP1 jest "Cena wolności". Wyemitowano zaledwie kilka odcinków, jednak już teraz serial zapowiada się hitem na miarę "Zniewolonej". Przypominamy, że produkcja była ogromnym przebojem. Katerina Kowalczuk, wcielająca się w główną rolę, zyskała światową rozpoznawalność. Aktorka nawet próbuje swoich sił w Hollywood. Czy Babienkowa powtórzy jej sukces?

Wiele na to wskazuje. Tatiana Babienkowa ma 29 lat lat. Urodziła się w Woroneżu, jednak od kilku lat mieszka w Moskwie. Jest kreowana na gwiazdę, jednak mimo to bardzo dba o swoją prywatność. Co ciekawe, nie zamierzała zostać aktorką. Jej wielką pasją jest muzyka. Przez wiele lat uczęszczała do szkoły muzycznej. Warto wspomnieć, że ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Woronieżu. I to właśnie podczas studiów zrozumiała, że fascynuje ją aktorstwo. 

Rosyjska aktorka jest związana ze swoim rodzinnym miastem. Od siedmiu lat występuje na deskach Teatru Kameralnego. Świat filmu stanął przed nią otworem w 2016 roku, gdy otrzymała angaż w serialu "Samotnik". Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Poliny w serialu "Cena wolności". Warto zaznaczyć, że Babienkowa grała również w komedii romantycznej "#Odindenleta" u boku polskiego aktora, Aleksego Komorowskiego.

Tatiana Babienkowa jest także modelką. Występuje w teledyskach, a efektami różnorodnych sesji zdjęciowych chwali się w mediach społecznościowych. W serialu "Cena wolności" widzowie mogą ją zobaczyć w kostiumie. Poniżej można sprawdzić, jak aktorka wygląda na co dzień.

Zobacz także: Cena wolności: nowy serial TVP powtórzy sukces "Zniewolonej"? Wiemy, kiedy oglądać 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/