Zamknij

Tatiana Maslany zagra She-Hulk w serialu Marvela. Mark Ruffalo powitał serialową kuzynkę

18.09.2020 11:21
Tatiana Maslany zagra She-Hulk w serialu Marvela
fot. Sabrina Lantos/Collection Christophel/East News

Tatiana Maslany zagra tytułową rolę w "She-Hulk" - jednym z nadchodzących seriali Marvela. Mark Ruffalo powitał gwiazdę "Orphan Black" na pokładzie Kinowego Uniwersum Marvela. Kiedy premiera serialu "She-Hulk" i co wiemy o produkcji?

Tatiana Maslany jako She-Hulk w serialu Marvela? Taką decyzję podjęło studio. Po miesiącach spekulacji wreszcie ogłoszono, że to właśnie gwiazda "Orphan Black" wcieli się w komiksową kuzynkę Bruce'a Bannera.

Tatiana Maslany zagra She-Hulk w serialu Marvela

She-Hulk (inaczej Jennifer Walters) to jedna z najbardziej kultowych komiksowych bohaterek Marvela. Zielonoskóra prawniczka, a przy okazji kuzynka Bruce'a Bannera, już wktórce zostanie gwiazdą własnego serialu. Wygląda również na to, że jej ekranowy odpowiednik również będzie spokrewniony z Hulkiem. Mark Ruffalo, który wciela się w Bannera od 2012 roku, powitał Tatianę Maslany w marvelowskiej rodzinie za pośrednictwem Twittera:

Zobacz także

"She-Hulk" - kiedy premiera?

"She-Hulk" to jeden z nadchodzących seriali Marvela powstających na potrzeby platformy Disney +. Produkcje będą ściśle powiązane z filmami wchodzącymi w skład Kinowego Uniwersum Marvela. Na obecną chwilę nie znamy daty premiery serialu "She-Hulk". Mówi się jednak, że nastąpi ona najwcześniej w drugiej połowie 2021 roku. Reżyserkę serialu jest Kat Coiro.

Zobacz także