Zamknij

"Ted": popularna komedia o zboczonym misiu powróci jako serial. Co wiemy o produkcji?

11.06.2021 12:56
"Ted": popularna komedia o zboczonym misiu powróci jako serial. Co wiemy o produkcji?
fot. Supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Miś Ted powróci, tym razem we własnym serialu. Platforma Peacock dała zielone światło dla stworzenia produkcji o losach wulgarnego i rozwiązłego pluszowego misia. Sprawdźcie, co już wiemy.

"Ted" to popularna komedia z 2012 roku, traktująca o przygodach niejakiego Johna Bennetta i jego ukochanego pluszowego misia, który magicznie ożył i zaczął prowadzić niezwykle hulaszczy żywot. Teraz pluszak powróci we własnym serialu.

Zobacz także: Najlepsze komedie w historii kina. TOP 40

"Ted" - zwariowany miś powróci w serialu

Jak podaje magazyn Deadline, serialowy "Ted" (oficjalny tytuł nie został jeszcze ujawniony) powstanie dla platformy Peacock. Na obecną chwilę nie ujawniono żadnych szczegółów fabularnych, jednak spekuluje się, że produkcja będzie prequelem oryginalnej produkcji z 2012 roku.

Nie wiemy również, czy Seth MacFarlane powróci w roli rozwiązłego misia z umiłowaniem do używek i imprez. Potwierdzono natomiast, że filmowiec obejmie stanowisko współscenarzysty i producenta wykonawczego, do spółki z Ericą Huggins.

Zgodnie z medialnymi doniesieniami, Mark Wahlberg i Mila Kunis nie powrócą w swoich rolach. Wygląda zatem na to, że wreszcie poznamy solowe przygody tytułowego Teda i zobaczymy, jak pluszak radzi sobie bez towarzystwa swojego wiernego kompana. Przewidywana data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com