Zamknij

"Teheran": Glenn Close pojawi się w 2. sezonie serialu od Apple TV+. Kogo zagra?

23.06.2021 15:57
"Teheran": Glenn Close pojawi się w 2. sezonie serialu od Apple TV+. Kogo zagra?
fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Glenn Close zawita w Teheranie. Popularna aktorka dołączyła do głównej obsady 2. sezonu serialu od Apple TV +. Ujawniono pierwsze szczegóły związane z jej rolą. 

Glenn Close to legendarna aktorka, znana z takich produkcji jak "Fatalne zauroczenie", "Żona", "Układy", czy "Świat według Garpa". Teraz zobaczymy ją w serialu "Teheran", gdzie zadebiutuje już w nadchodzących odcinkach.

"Teheran" - Glenn Close w obsadzie 2. sezonu

"Teheran" to izraelski thriller szpiegowski z 2020 roku, traktujący o konflikcie izraelsko-irańskim. Główna bohaterka (imieniem Tamar) jest agentką Mosadu, która pod zmienioną tożsamością trafia do Teheranu, by zlikwidować irański reaktor jądrowy. 

W rolach głównych wystąpili Niv Sultan, Shaun Toub, Navid Negahban, Shervin Alenabi, Liraz Charhi i Menashe Noy. W nadchodzących odcinkach do obsady dołączy zaś Glenn Close, która wcieli się w niejaką Marian Montazeri - Brytyjkę mieszkającą w Teheranie. Jakie będą jej intencje i wpływ na fabułę? Przekonamy się.

Twórcą serialu jest Moshe Zondera, zaś za reżyserię odpowiada Daniel Syrkin. Data premiery 2. sezonu serialu "Teheran" nie jest obecnie znana. Wszystkie dotychczasowe epizody znajdziecie w bibliotece platformy Apple TV+.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com