Zamknij

„The Chilling Adventures of Sabrina” – finał serialu – zwiastun i data premiery

26.10.2020 15:45
„The Chilling Adventures of Sabrina” – finał serialu – zwiastun i data premiery
fot. materiały prasowe Netflix

„The Chilling Adventures of Sabrina” kończy swoją przygodę na platformie Netflix. Właśnie pojawił się zwiastun finałowych odcinków przygód Sabriny Spellman. Co już wiemy o fabule ostatnich odcinków?

The Chilling Adventures of Sabrina” zadebiutowało na platformie Netflix już w 2018 roku. Serial, bazujący na komiksach z serii Archie Comics, które zostały już zaadaptowane w latach 90. na klasyczny sitcom „Sabrina, nastoletnia czarownica”, zaskarbił sobie przychylność widzów i krytyków, którzy chwalili go za dojrzalsze i bardziej mroczne podejście do tematu.

Produkcja doczekała się czterech sezonów (ostatni podzielony jest na dwie tury odcinków), a teraz Netflix zaprezentował pierwszy teaser tego, co czeka nas w finałowych odcinkach serialu.

Zobacz także

„The Chilling Adventures of Sabrina”, sezon 4 – zwiastun

Zwiastun zadebiutował właśnie na oficjlanym koncie Netflixa na YouTube i prezentuje się następująco:

„The Chilling Adventures of Sabrina”, sezon 4 – obsada i ekipa 

W finałowych odcinkach zobaczymy całą ekipę serialu, z którą zżyliśmy się od początku produkcji. Na ekranie zobaczymy więc: Kiernan Shipka, Miranda Otto, Ross Lynch, Lucy Davis i inni. 

„The Chilling Adventures of Sabrina”, sezon 4 – kiedy premiera? 

Finałowy, 4. sezon przygód Sabriny Spellman ma pojawić się na platformie streamingowej Netflix dokładnie 31 grudnia 2020 roku.

Czytaj także: "Gambit królowej": serial z Marcinem Dorocińskim najlepszą produkcją Netflixa od lat?