Zamknij

The Comey Rule: Brendan Gleeson jako Donald Trump na pierwszym zdjęciu z planu serialu [FOTO]

18.06.2020 12:04
The Comey Rule: Brendan Gleeson jako Donald Trump na pierwszym zdjęciu z planu serialu [FOTO]
fot. AP/East News

"The Comey Rule" to serial stacji Showtime, który ma mieć premierę jeszcze w tym roku. Ujawniono pierwsze zdjęcie z planu. Możemy na nim zobaczyć Brendana Gleesona wcielającego się w Donalda Trumpa. O czym będzie "The Comey Rule"? Zdradzamy poniżej.

The Comey Rule: Brendan Gleeson jako Donald Trump na pierwszym zdjęciu z planu serialu. Trzeba przyznać, że metamorfoza aktora robi wrażenie. "The Comey Rule" ma mieć premierę dopiero w listopadzie, jednak już teraz mówi się wiele o tej produkcji. Pojawiły się pierwsze szczegóły dotyczące serialu, który opowie o śledztwie FBI w sprawie Hilary Clinton oraz pierwszych miesiącach prezydentury Donalda Trumpa.

Jak wygląda Brendan Gleeson w roli prezydenta Stanów Zjednoczonych? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: W głębi lasu: Ewa Skibińska zmieniła się nie do poznania. Fani zaskoczeni jej metamorfozą 

The Comey Rule: Brendan Gleeson jako Donald Trump na pierwszym zdjęciu z planu serialu

"The Comey Rule" to serial oparty na bestsellerowej powieści Jamesa Comeya zatytułowanej "Wyższa lojalność". Autor książki był dyrektorem FBI i współpracował z prezydentem Stanów Zjednoczonych. Twórcy serialu zapowiadają, że produkcja przedstawi zakulisowe wydarzenia amerykańskiej polityki. Ma to być opowieść o Donaldzie Trumpie i Jamesie Comeyu.

W serialu pojawi się wątek śledztwa w sprawie maili Hilary Clinton. Zostanie pokazane, jak duży wpływ miała ta sytuacja na wybór prezydenta Stanów Zjednoczonych. A kiedy premiera? Dopiero w listopadzie, jednak nie ma jeszcze konkretnej daty. Prawdopodobnie zostanie wyświetlony na HBO i będzie dostępny na HBO GO.

W serialu "The Comey Rule" występują: Brendan Gleeson (Trump), Jeff Daniels (James Comey), Holly Hunter (Sally Yates), Michael Kelly (Andrew McCabe), Jennifer Ehle (Patrice Comey), Kingsley Ben-Adir (Barack Obama), ale także: Scoot McNairy, Jonathan Banks, Oona Chaplin, Amy Seimetz, Steven Pasquale i Peter Coyote.

Poniżej można zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu serialu "The Comey Rule":

Zobacz także: The Rain: pojawiła się zapowiedź finałowego sezonu serialu Netflixa. Kiedy premiera? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Onet.pl