Zamknij

"The Crown 4": Gillian Anderson zachwyciła w serialu. Pokazała zdjęcia z planu

17.11.2020 10:21
Gillian Anderson
fot. Wes Willie/Netflix

Serial "The Crown 4" jest już dostępny na Netflixie. Gillian Anderson jest chwalona za rolę Margaret Thatcher. Aktorka pokazała, jak przygotowywała się do pracy w serialu i udostępniła niepublikowane wcześniej zdjęcia.

"The Crown 4": Gillian Anderson pokazała zdjęcia z planu. "The Crown" jest jedną z najważniejszych premier serialowych listopada. Produkcja odsłania wiele tajemnic brytyjskiej rodziny królewskiej i z dystansem przygląda się historii. Jedną z wyróżniających się postaci jest zdecydowanie Margaret Thatcher, w którą wciela się Gillian Anderson. Aktorka pokazała zdjęcia z planu "The Crown".

Zobacz także:  "The Crown 4": przedstawiciele rodziny królewskiej krytykują nowy sezon serialu Netflixa 

"The Crown 4": Gillian Anderson zachwyciła w serialu. Pokazała zdjęcia z planu

Gillian Anderson wciela się w "The Crown" w "Żelazną Damę". Krytycy uważają, że aktorka świetnie się spisała w serialu. Wiele wskazuje na to, że Anderson dobrze się bawiła na planie serialu. Producenci "The Crown" przykładają ogromną wagę do detali, dlatego 52-letnia aktorka przeszła ogromną metamorfozę, by wyglądać jak Thatcher. 

Anderson postanowiła pokazać fanom, jak wyglądały prace na planie serialu. Można między innymi zobaczyć, jak wyglądało przygotowywanie charakteryzacji, ale także podejrzeć przyczepę aktorki. 

"The Crown 4": o czym jest i gdzie oglądać?

W 4. odsłonie "The Crown" śledzimy dalej losy brytyjskiej rodziny królewskiej. Dzieci królowej Elżbiety II są już dorosłe i średnio radzą sobie w życiu. Do tego na horyzoncie pojawia się Margaret Thatcher, nowa premier Wielkiej Brytanii. W serialu została również przybliżona postać Diany Spencer. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

Wszystkie odcinki "The Crown" są dostępne na Netflixie.

Zobacz także:  "The Crown 4" odsłania wielką tajemnicę rodziny królewskiej. Szokująca historia kuzynek Elżbiety II 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl