Zamknij

"The Crown": Elizabeth Debicki jako księżna Diana na pierwszym zdjęciu z planu 5. sezonu

05.08.2021 16:17
Elizabeth Debicki księżna Diana
fot. BRITISH BROADCASTING CORPORATION (bbc)/Album/EAST NEWS

Zdjęcia do 5. sezonu "The Crown" trwają. Fanom serialu udało się sfotografować Elizabeth Debicki, która w nowych odcinkach wciela się w księżną Dianę.

"The Crown" już niebawem powróci z 5. sezonem, w którym ponownie zostanie wymieniona cała obsada. Z końcem lipca 2021 roku Netflix pokazał pierwsze zdjęcie Imeldy Staunton w roli Elżbiety II. Na oficjalną fotografię Elizabeth Debicki w roli księżnej Diany przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać, jednak już teraz możemy zobaczyć zarys jej nowego wcielenia na pierwszym zdjęciu z planu.

Zobacz także

"The Crown" - sezon 5: Elizabeth Debicki jako Diana na zdjęciu z planu [FOTO]

Zarys to w tym przypadku bardzo trafne określenie, gdyż na pierwszym zdjęciu Elizabeth Debicki w roli Diany niewiele widać. Można jednak rozpoznać jej sylwetkę oraz partnerujących jej młodych aktorów, którzy wcielają się w księcia Williama i księcia Harry'ego. Fotografia została wykonana 4 sierpnia 2021 roku.

"The Crown" - Kto gra w 5. sezonie hitu Netflixa?

Po tym, jak 4. sezon "The Crown" przedstawił losy brytyjskiej korony w latach 80., piąta odsłona serialu opowie o życiu w Buckingham Palace dekadę później. W związku z tym zmienią się aktorki i aktorzy odgrywający członków brytyjskiej rodziny królewskiej. W 5. sezonie "The Crown" w roli Elżbiety II zobaczymy wspomnianą już Imeldę Staunton, w pozostałych rolach wystąpią natomiast: Jonathan Pryce (książę Filip), Lesley Manville (księżniczka Małgorzata), Dominic West (książę Karol) oraz Elizabeth Debicki jako księżna DianaData premiery 5. sezonu "The Crown" nie została jeszcze ogłoszona.

RadioZET.pl/Instagram