Zamknij

"The Crown": Elizabeth Debicki zachwyca jako księżna Diana na nowych zdjęciach z planu [FOTO]

06.09.2021 20:54
"The Crown": Elizabeth Debicki zachwyca jako księżna Diana na nowych zdjęciach z planu [FOTO]
fot. Invision/Invision/East News (zdjęcie poglądowe)

Elizabeth Debicki już wkrótce zaprezentuje światu swoją interpretację księżnej Diany. W sieci ukazały się nowe zdjęcia z planu 5. sezonu "The Crown" i musimy przyznać, że aktorka prezentuje się zachwycająco.

Choć do premiery 5. sezonu "The Crown" pozostało (z pewnością) jeszcze wiele czasu, nadchodząca seria wzbudza naprawdę silne emocje. W poprzednim sezonie ujrzeliśmy Emmę Corrin w roli księżnej Diany, która zachwyciła zarówno widzów, jak i krytyków. Teraz jednak młoda aktorka ustąpi miejsca Elizabeth Debicki, gdyż czeka nas kolejny przeskok czasowy (i kompleksowa wymiana obsady). Kilku zniecierpliwionym fanom udało się uchwycić gwiazdę "Kryptonim U.N.C.L.E." na planie zdjęciowym.

Elizabeth Debicki jako księżna Diana w "The Crown 5": nowe zdjęcia z planu

Jak donosi Daily Mail, poniższe zdjęcia wykonane zostały na planie w Dunsfold Aerodrome w Surrey. Spekuluje się, że kręcono wówczas scenę przybycia księżnej Diany i księcia Karola do Włoch. Elizabeth Debicki i Dominicowi Westowi (który wciela się w rolę Karola) towarzyszy dwóch małych chłopców, którzy najpewniej zagrają ich synów, Williama i Harry'ego.

Księcia Filipa zagra Jonathan Pryce ( "Gra o tron", "Dwóch papieży"), Małgorzatę Windsor Lesley Manville ("Nić widmo"), zaś jako królową Elżbietę II ujrzymy tym razem gwiazdę "Harry'ego Pottera"Imeldę Staunton.

Zobacz także

"The Crown 5": kiedy premiera?

Akcja 5. sezonu "The Crown" rozgrywać się będzie w latach 90. XX wieku i skupi się przede wszystkim na rozpadzie małżeństwa księżnej Diany i księcia Karola, a także zakończeniu wspólnego pożycia przez księcia Andrzeja i Sarah Ferguson.

Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Przewiduje się jednak, że nowe odcinki zadebiutują na Netflixie w 2022 roku

RadioZET.pl/Daily Mail