Zamknij

„The Crown“ ­­– finałowy zwiastun 4. sezonu z mnóstwem nowych scen

29.10.2020 15:19
„The Crown“ ­­– finałowy zwiastun 4. sezonu z mnóstwem nowych scen
fot. materiały prasowe Netflix

„The Crown“ zbliża się wielkimi krokami. Premiera 4. sezonu już za dwa tygodnie, dlatego Netflix wypuśił właśnie nowy, świeży zwiastun serialu, wypełniony nowymi scénami. Co mówi nam o nowych odcinkach?

The Crown to wielokrotnie nagradzany serial platformy streamingowej Netflix, który zadebiutował na ekranach w 2016 roku. Jest to opowieść o rządach królowej Elżbiety II, od początku jej panowania, aż do czasów dzisiejszych. W zapowiedzianym na połowę listopada 4. sezonie, twórcy przyjrzą się w szczególności, jak pojawienie się Diany Spencer na brytyjskim dworze wstrząsnęło rodziną królewską i całą Wielką Brytanią, a także w jaki sposób królowa (nie) dogadywała się z premier Margaret Thatcher.

Zobacz także

The Crown” – sezon 4 – pełny zwiastun

Zwiastun serialu właśnie zawitał w sieci. Materiał prezentuje się następująco: 

„The Crown” – sezon 4 – obsada i ekipa 

W 4. sezonie "The Crown" ponownie zobaczymy takich aktorów, jak: Olivia Colman jako królowa Elżbieta II, Helena Bonham Carter jako księżniczka Małgorzata, Tobias Menzies jako książę Filip, Josh O'Connor jako książę Karol oraz Erin Doherty jako księżniczka Anna. Do obsady dołączyły także dwie aktorki: Emma Corrin jako księżna Diana oraz Gillian Anderson jako Margaret Thatcher.

„The Crown” – sezon 4 – kiedy premiera?

Premiera nowych odcinków serialu przewidziana jest już na niedzielę 15 listopada.

Czytaj także:  Najlepsze seriale kostiumowe. 9 produkcji, które musisz znać [LISTA].