Zamknij

The Crown: Znamy datę premiery 4. sezonu. Opublikowano pierwszy zwiastun

20.08.2020 18:12
The Crown
fot. Instagram/@thecrownnetflix

"The Crown" to jedna z najpopularniejszych i jednocześnie najdroższych produkcji na Netflix. Widzowie w końcu doczekali się pierwszego zwiastuna 4. sezonu serialu. Poznaliśmy również datę premiery.

"The Crown" to serial opowiadający o życiu brytyjskiej rodziny królewskiej, przede wszystkim obecnie panującej królowej Elżbiety II. Kobieta objęła tron po śmierci swojego ojca, króla Jerzego VI. Na ekranie możemy zobaczyć jej walkę w najtrudniejszych momentach w historii imperium oraz rodzinne zmagania, które stara się utrzymać w ukryciu za pałacowymi murami.

Akcja 4. sezonu "The Crown" będzie toczyć się na przełomie lat 70. i 80. W roli królowej Elżbiety II ponownie zobaczymy uwielbianą przez widzów Olivię Colman, która tym razem podejmie się misji znalezienia żony dla najstarszego syna, trzydziestoletniego księcia Karola (w tej roli Josh O'Connor). Zachowanie trwałości sukcesji nie należy jednak do prostych zadań. Zwłaszcza gdy królowa jednocześnie musi pogodzić walkę o rodzinę ze sceną polityczną, na którą wchodzi właśnie Margaret Thatcher (Gillian Anderson). Po raz pierwszy w "The Crown" zobaczymy również inną niezwykle ważną oraz kontrowersyjną postać - młodą Dianę Spencer, w której rolę wcieli się Emma Corrin.

Zobacz także: The Crown: Zła wiadomość dla fanów serialu. Na 5. sezon będzie trzeba dłużej poczekać

The Crown 4: Kiedy premiera? Pierwszy zwiastun w sieci

Użytkownicy Netfliksa od dawna wyglądali informacji o kontynuacji "The Crown". W czwartek 20 sierpnia twórcy wypuścili pierwszą krótką zapowiedź nadchodzącego 4. sezonu. W zwiastunie nie brakuje najważniejszych postaci.

Premiera 4. sezonu "The Crown" odbędzie się 15 listopada 2020 roku. Będziecie oglądać?