Zamknij

"The Crown" poruszy drażliwy temat z księciem Filipem. Szykuje się skandal?

20.08.2021 15:17
Królowa Elżbieta II i książę Filip
fot. Alastair Grant/AFP/East News

"The Crown" już niedługo wróci na Netflix z nowymi odcinkami. W następnych sezonach zostanie poruszony kolejny kontrowersyjny wątek? Będzie on dotyczył księcia Filipa i jego rzekomego romansu sprzed lat.

"The Crown" poruszy drażliwy temat z księciem Filipem. Nowe odcinki serialu Netflixa budzą wielkie emocje jeszcze na długo przed wyznaczoną datą premiery. W ostatnich dniach wiele mówi się o tym, czy w serialu pojawi się wątek dotyczący księcia Filipa i jego relacji z Penelope "Penny" Knatchbull.

Zobacz także:  Księżna Diana śpiewa: Netflix opublikował scenę usuniętą z 4. sezonu „The Crown” [WIDEO]

"The Crown" poruszy drażliwy temat z księciem Filipem. Szykuje się skandal?

Serial "The Crown" to jeden z największych hitów Netflixa. Produkcja opowiada o losach brytyjskiej rodziny królewskiej, ale jednocześnie nie jest laurką. Momentami produkcja odkrywa mroczne wątki, o których Windsorowie nie chcieli nigdy mówić publicznie. Wiele wskazuje na to, że w nowych odcinkach zostanie poruszony kolejny drażliwy temat. 

Mowa o relacji księcia Filipa z Penelope "Penny" Knatchbull, czyli jego bliskiej przyjaciółki. Kobieta przez lata spędzała wiele czasu z mężem Elżbiety II. Co więcej, znalazła się w elitarnym kręgu trzydziestu osób, które wzięły udział w pogrzebie księcia.

Jak donosi "Daily Mail", twórcy "The Crown" mają uważać, że relacja panny Knatchbull z księciem Filipem jest niezwykle interesująca i zasługuje na swoje miejsce w serialu. Wiadomo już, że w Penny wcieli się Natascha McElhone, aktorka znana między innymi z serialu "Californication". Angielscy dziennikarze uważają, że ten wątek nie zostanie przyjęty z entuzjazmem przez brytyjską rodzinę królewską. Czy tak właściwie będzie, przekonamy się, dopiero gdy nowe epizody trafią na Netflix.

"The Crown": kiedy premiera 5. sezonu serialu?

Netflix nie podaje na ten moment daty premiery 5. sezonu serialu "The Crown". Wiadomo jednak, że trwają prace nad nowymi epizodami.

Zobacz także:  Imelda Staunton jako Elżbieta II na pierwszym zdjęciu z 5. sezonu „The Crown“ [FOTO]

RadioZET.pl/Onet.pl

Księżna Diana książę Karol brytyjska rodzina królewska
Rozwiąż quiz

QUIZ: Lubisz "The Crown"? Sprawdź, jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską

Księżna Diana książę Karol brytyjska rodzina królewska

Małżonkiem królowej Elżbiety II jest: