Zamknij

The Eddy: Joanna Kulig śpiewa w nowym klipie z serialu Netfliksa [WIDEO]

Patrycja Chudolińska
30.04.2020 19:35
The Eddy Joanna Kulig
fot. YouTube/@NetflixPL

Joanna Kulig po sukcesie "Zimnej wody" zdobyła międzynarodową rozpoznawalność. Już 8 maja będziemy mogli zobaczyć ją w nowej produkcji Netfliksa "The Eddy". Twórcy tuż przed premierą zaprezentowali nowy klip z serialu.

"The Eddy" niebawem trafi na Netfliksa. Nowy serial, w którym zagra polska aktorka Joanna Kulig, pojawi się na platformie 8 maja 2020. Produkcja opowiadać będzie o jednym z paryskich klubów, jego właścicielu i członkach grającego tam zespołu. Joanna Kulig wcieli się w rolę młodej wokalistki Mai, która walczy z alkoholowym nałogiem.

- To jest serial muzyczny. Ja tam zaśpiewałam około 14 piosenek po angielsku, 2 po francusku. Jest to taki serial musicalowy. Zetknięcie się z Damianem Chazelle było wielkim przeżyciem dla mnie (...) Myślę, że takiego serialu nie było. Zresztą wspaniale został odebrany w Zoo Palast, absolutnie pełna widownia (...) To było spełnienie marzeń i ten serial, bycie z ludźmi, to były dla mnie najlepsze studia jazzowe - zdradziła Joanna Kulig w rozmowie z serwisem "Pudelek".

Joanna Kulig śpiewa w nowym klipie do serialu "The Eddy"

W najnowszym klipie z serialu "The Eddy" Joanna Kulig zaśpiewała utwór "Kiss me in the morning". Nagranie cieszy się pozytywnym odbiorem wśród polskich fanów, którzy nie mogą doczekać się premiery serialu.

- Jest ogień!

- Cudo.

- I to jest prawdziwy talent aktorski - czytamy w komentarzach na Instagramie aktorki.

Obejrzycie serial "The Eddy"?

RadioZET.pl/PCh