Zamknij

The Eddy: serial Netflixa z Joanną Kulig jest już dostępny. Wielki sukces Polki

Roksana Orlicka
08.05.2020 13:35
Joanna Kulig wystąpiła w serialu "The Eddy" jest dostępny na Netflixie
fot. Piotr Molecki/East News

Joanna Kulig jest jedną z głównych gwiazd nowego serialu Netflixa zatytułowanego "The Eddy". To wielki sukces polskiej aktorki. O czym opowiada serial? Podajemy szczegóły.

The Eddy: serial Netflixa z Joanną Kulig jest już dostępny. To kolejny duży krok w karierze Joanny Kulig. Polska aktorka zachwyciła zagranicznych twórców dwa lata temu, gdy na ekrany trafił film "Zimna wojna". Kulig wcieliła się w charyzmatyczną Zulę, partnerował jej Tomasz Kot. Co więcej, film Pawła Pawlikowskiego zyskał kilka nominacji do Oscarów. 

Joanna Kulig, choć niedługo potem została mamą i usunęła się w cień, dobrze wykorzystała swoją szansę. Aktorka wystąpiła epizodycznie w kilku amerykańskich produkcjach, a teraz przypadła jej duża rola w serialu "The Eddy" dostępnym na Netflixie. Warto wspomnieć, że produkcji możemy podziwiać nie tylko talent aktorski Kulig, ale także ten wokalny. Aktorka wykonała między innymi piosenkę Grzegorza Turnaua. Zdradzamy poniżej, o czym jest serial "The Eddy" i kto w nim występuje.

Zobacz także:  The Eddy 2 - kiedy drugi sezon serialu na Netflix i czy będą nowe odcinki? [DATA] 

The Eddy: Joanna Kulig gwiazdą serialu Netflixa. Już można go obejrzeć

Serial "The Eddy" pojawił się na Netflixie w piątek, 8 maja 2020 roku. To wielki powrót Joanny Kulig na ekran po urlopie macierzyńskim. Akcja serialu "The Eddy" rozgrywa się w wielokulturowym Paryżu. To opowieść o losach właściciela podupadającego klubu, ale także jego personelu i występującej w tym miejscu kapeli. Wspólnie muzą się zmierzyć z niebezpieczeństwami. Całość jest przeplatana jazzowymi piosenkami. To w dużej mierze także opowieść o muzyce. 

Twórcami serialu są Damien Chazelle ("La la land"), Alan Poul, Jack Thorne oraz Glen Ballard. W serialu występują Joanna KuligAndré HollandAmandla StenbergTaham Rahim i Leïla Bekhti. A także prawdziwi muzycy: Randy KerberLudovic LouisLada ObradovicJowee Omicil i Damian Nueva Cortes.

Poniżej można zobaczyć zwiastun serialu "The Eddy":

Korzystasz z Netflixa? To powinieneś zobaczyć:

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

RadioZET.pl/RO