Zamknij

"The House": gwiazdy "The Crown" i "Gry o tron" w nowej animacji Netflixa

15.06.2021 14:56
"The House": gwiazdy "The Crown" i "Gry o tron" w nowej animacji Netflixa
fot. Des Willie / Netflix; Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Netflix zapowiedział nową serię animacji, która ma zostać utrzymana w konwencji czarnej komedii. Poznaliśmy właśnie obsadę i musimy przyznać, że ta robi wrażenie. Co już wiemy o "The House"?

"The House" będzie czarną komedią traktującą o tytułowym domu. Netflix ogłosił obsadę nadchodzącej animacji. Wśród aktorów, których głosy usłyszymy, znaleźli się między innymi Helena Bonham-Carter Matthew Goode. Szczegóły poniżej.

Zobacz także: Najlepsze komedie w historii kina. TOP 40

"The House" - gwiazdy "The Crown" i "Gry o tron" w nowej animacji Netflixa

Miniserial "The House" będzie antologią trzech niezależnych historii, które rozegrają się w tytułowym domu. Bohaterowie przejdą liczne wewnętrzne rozterki, usiłując odnaleźć swoje miejsce w otaczającym ich świecie.

Jak podaje magazyn Deadline, za reżyserię odpowiedzą eksperci od animacji poklatkowej - Emma de Swaef, Marc Roels, Niki Lindroth von Bahr i Paloma Baeza. Obsada również robi wrażenie. W pierwszej odsłonie zobaczymy Claudie Blakley ("Duma i uprzedzenie"), Matthew Goode'a ("The Crown"), Mię Goth ("Suspiria"), Marka Heapa, Mirandę Richardson ("Dobry omen"), Josha McGuire'a i Stephanie Cole.

W obsadzie drugiego odcinka znaleźli się: Jarvis Cocker, Yvonne Lombard, Sven Wollter i Dizzee Rascal, zaś w trzeciej i ostatniej już części wystąpią: Helena Bonham-Carter ("The Crown", "Harry Potter"), Paul Kaye ("Gra o tron"), Will Sharpe oraz Susan Wokoma ("Enola Holmes"). Przewidywana data premiery animacji "The House" nie jest obecnie znana.

RadioZET.pl/Deadline.com