Zamknij

"The Last Of Us" z większym budżetem niż "Gra o tron"? Pojawiły się nowe szczegóły

21.07.2021 15:42
HBO
fot. Shutterstock

"The Last of Us" będzie najdroższym serialem w dorobku HBO? Wiele na to wskazuje. Rozpoczęły się już zdjęcia do produkcji, będą one trwać okrągły rok, a każdy odcinek pochłonie rekordową sumę. 

"The Last Of Us" z większym budżetem niż "Gra o tron"? Pojawiły się nowe szczegóły. Jak donosi portal serialowa.pl - każdy odcinek nowej produkcji HBO ma kosztować ponad 10 milionów dolarów. To ogromna suma. Co już wiadomo o nowym serialu HBO?

Zobacz także:  "The Last of Us" - pojawiły się kolejne szczegóły na temat serialu HBO. Ile będzie miał odcinków?

"The Last of Us" z większym budżetem niż "Gra o tron"? Pojawiły się nowe szczegóły

Serial "The Last of Us" ma być oparty na kultowej grze firmy Naughty Dog. HBO wiąże z tym tytułem wielkie nadzieje, o czym świadczy między innymi kwota, jaką stacja chce przeznaczyć na stworzenie serialu. Akcja będzie się toczyć w postapokaliptycznym świecie. Joel (w tej roli Pedro Pascal) spotyka na swojej drodze nastoletnią Ellie (Bella Ramsey). Mężczyzna podejmuje się zadania wydostania dziewczynki ze strefy kwarantanny.

Zdjęcia powstają w Kanadzie. Aktorzy spędzą na planie produkcji okrągły rok. Warto zaznaczyć, że pierwszy sezon "The Last of Us" będzie liczył 10 odcinków, a każdy z nich będzie kosztował ponad 10 milionów złotych. Oznacza to, że produkcje pod tym względem można porównywać z kultowym już serialem "Gra o tron", za którym również stoi HBO.

Twórcą serialu jest Craig Mazin, odpowiedzialny za sukces serialu "Czarnobyl". 

"The Last of Us": kiedy premiera na HBO?

HBO nie zdradza jeszcze premiery serialu "The Last of Us". Doczekamy się go zapewne pod koniec 2022 roku lub w 2023 roku.

Zobacz także:  Sarah Jessica Parker zdradziła nazwę pierwszego odcinka kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

RadioZET.pl/Serialowa.pl

Gra o tron QUIZ
Rozwiąż quiz

QUIZ: Jak dobrze znasz "Grę o tron"?

Gra o tron QUIZ

Na początek coś łatwego: dewizą rodu Lannisterów jest: