Zamknij

The Last of Us: reżyser "Czarnobyla" dołącza do ekipy serialu na podstawie kultowej gry

08.06.2020 14:01
The Last of Us reżyser Czarnobyla dołącza do ekipy
fot. YouTube/The Last of Us

"The Last of Us" to serial, który powstanie na podstawie gry komputerowej. Pojawiają się pierwsze informacje dotyczące produkcji. Wiemy już, że do ekipy filmowej dołączył reżyser "Czarnobyla".

The Last of Us: reżyser "Czarnobyla" dołącza do ekipy serialu na podstawie kultowej gry. Gry są często inspiracją dla filmowców. Jakiś czas temu informowaliśmy, że powstanie serialowa wersja "The Last of Us". Pojawiają się już pierwsze szczegóły dotyczące produkcji. Wiadomo już, że do twórców dołączył Johan Renck. Był on odpowiedzialny między innymi za sukces serialu "Czarnobyl", który można obejrzeć na HBO GO.

Zobacz także:  Gomorra: Telewizja Polska wyemituje popularny włoski serial. Gdzie i kiedy oglądać? 

The Last of Us: reżyser "Czarnobyla" dołącza do ekipy serialu na podstawie kultowej gry

Niektóre gry mają wciągającą fabułę, dzięki czemu od lat inspirują reżyserów i scenarzystów. To już pewne, że powstanie serial na podstawie "The Last of Us". Serwis Screen Rant podaje, że Johan Renck , reżyser "Czarnobyla", będzie pracował przy serialu. Tym razem sprawdzi się w roli producenta wykonawczego. Wiadomo też, że wyreżyseruje odcinek pilotażowy. 

Warto wspomnieć, że przy serialu "The Last of Us" pracuje również scenarzysta "Czarnobyla", czyli Craig Mazin

Szczegóły dotyczące serialu mają się pojawić po 19 czerwca 2020. Wtedy będzie miała premierę gra "The Last of Us: Part II". Na razie data ewentualnego początku emisji serialu "The Last of Us" nie jest znana.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także:  Anna Karenina: nowy serial na miejsce "Stulecia Winnych". Kiedy oglądać na TVP1? 

RadioZET.pl/Gram.pl