Zamknij

"The Offer": Gwiazdor "Chirurgów" zagra Marlona Brando w serialu o "Ojcu chrzestnym" [FOTO]

09.07.2021 15:42
Marlon Brando Ojciec chrzestny
fot. Mary Evans Picture Library/East News

Twórcy serialu "The Offer" wybrali aktora, który w serialu o powstawaniu "Ojca chrzestnego" zagra legendarnego Marlona Brando. Będzie to Justin Chambers, gwiazdor serialu "Chirurdzy".

Półtora roku po tym, jak Justin Chambers opuścił obsadę "Chirurgów", gwiazdor serialu powraca na ekrany telewizorów. I to w jakim stylu! 50-letni aktor wcieli się w Marlona Brando w serialu "The Offer" opowiadającym o procesie powstawania "Ojca chrzestnego".

"The Offer": Justin Chambers jako Marlon Brando w serialu o "Ojcu chrzestnym" [FOTO]

Burzliwe okoliczności powstawania "Ojca chrzestnego" są prawie tak ciekawe jak sam film młodego Coppoli. Reżyser nie chciał podporządkować swojej autorskiej wizji na ekranizację powieści Mario Puzo żądaniom wytwórni reprezentowanej przez Roberta Evansa, co doprowadziło do gigantycznego produkcyjnego chaosu (ale finalnie także do fantastycznego efektu i wielkich zysków). Nie dziwi więc, że obecnie powstają aż dwa projekty poświęcone tym wydarzeniom. Jednym z nich jest film "Francis And The Godfather", a drugim serial "The Offer" realizowany dla Paramount Plus.

To właśnie w telewizyjnej produkcji zobaczymy Justina Chambersa, który wcielił się w jedną z największych ikon kina - Marlona Brando. Niespełna 50-letni wówczas gwiazdor w "Ojcu chrzestnym" zagrał słynnego Vita Corleone. Jak Chambers prezentuje się jako Brando, zobaczymy pewnie za kilka tygodni. Tymczasem możemy podziwiać przygotowane przez fanów zestawienia zdjęć obydwu aktorów.

"The Offer" - Obsada i twórcy serialu o "Ojcu chrzestnym"

"The Offer" to opowieść o zakulisowych wydarzeniach, które miały miejsce podczas prac nad "Ojcem chrzestnym", przedstawiona z perspektywy głównego producenta filmu, Ala Rudy'ego. Głównego bohatera początkowo miał zagrać Armie Hammer, jednak po skandalu z jego udziałem został zastąpiony przez Milesa Tellera ("Whiplash"). W produkcji wystąpi także Matthew Goode ("Downton Abbey") w roli dyrektora studia Paramount Pictures, Roberta Evansa. 

W obsadzie serialu znaleźli się też Dan Fogler ("Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć") jako Francis Ford Coppola, Patrick Gallo ("Irlandczyk") jako Mario Puzo, Frank John Hughes ("Złap mnie, jeśli potrafisz") jako Frank Sinatra, Juno Temple ("Ted Lasso") jako Bettye McCartt, Josh Zuckerman ("Gotowe na wszystko") jako Peter Bart, Burn Gorman ("Mroczny Rycerz powstaje") jako Charles Bluhdorn oraz Meredith Garretson, Nora Arnezeder, Paul McCrane, Anthony Skordi, Jake Cannavale, James Madio, Michael Rispoli, Stephanie Koenig, Lou Ferrigno, Giovanni Ribisi, Colin Hanks i Danny Nucci.

"The Offer" ma składać się z 10 odcinków. Serial stworzył Michael Tolkin. Jego showrunnerką i scenarzystką jest Nikki Toscano. Oboje są też producentami wykonawczymi wraz z Alem Rudym i Leslie Grief. Reżyserem pierwszego i ostatniego odcinka został Dexter Fletcher. Data premiery "The Offer" nie została jeszcze ogłoszona.

RadioZET.pl/Deadline