Zamknij

„The Office“ zawita na Netflix. Kiedy premiera kultowego serialu? [DATA PREMIERY]

30.08.2021 14:35
The Office - kadr z serialu
fot. NBC UNIVERSAL TELEVISION / Album/EAST NEWS

„The Office“ to niezwykle popularny serial komediowy, który od lat cieszy się wielką przychylnością widzów. Wszystkie 9. Sezonów już wkrótce zawita na platformę Netflix. Kiedy premiera?

The Office” to niezwykle popularny serial komediowy. Amerykańska wersja, która w październiku pojawi się na Netflixie, bazuje na brytyjskim oryginale, sygnowanym nazwiskiem komika Ricky’ego Gervaisa. Amerykański format dość szybko jednak zaczął podążać własnymi ścieżkami, rozszerzając świat przedstawiony i prezentując jeszcze bardziej szalone, a czasem urokliwie przyziemne perypetie bohaterów.

„The Office” – zwiastun 

Amerykańska wersja serialu reklamowana była następującym zwiastunem:

„The Office” – powstaje polska wersja

Warto przypomnieć, że już na jesieni zobaczymy polską wersję kultowego serialu. Produkcja powstaje dla Canal+, we współpracy z zagranicznymi producentami. Redakcja RadioZET.pl miała szansę być już na planie produkcji, a już wkrótce na stronie pojawią się wywiady z odtwórcami głównych ról. Jest na co czekać. Premiera przewidziana jest na jesień

„The Office” US na Netflixie – kiedy premiera? 

Wszystkie odcinki amerykańskiego serialu „The Office” zawitają na platformie Netflix już 23 października. Warto przypomnieć, że serial cały czas dostępny jest też  w bibliotece serwisu Amazon Prime Video.

Czytaj także:  "Otwórz oczy": recenzujemy nowy polski serial Netflixa

RadioZET.pl/materiały prasowe Netflix